Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja HydroGaraža

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Citroenovc
    replied
    Re: Moja HydroGaraža

No komplet galerija se skriva tu:
    http://suntajsp.moj-album.com/album/5697342/?stran=1

PS: kaj je izginil "uredi"?

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

@Gox - hvala - samo zate ;) - še en link na dodaten fotosešn z dvema 2002 ;)
    http://suntajsp.moj-album.com/album/5630749/

No drugače sem pa danes sicer za 10-15min zamudil idealno pozicijo sonca (ja, zima prihaja, ni dvoma ... :( ), ampak nekaj fotk je pa nastalo ...

Prikazujem 3 moje pridobitve - M35, CX Turbo2 GTi (oba malo dodelana) ter SM in pa bratovega SM (zlati), ki pa sem mu ga predhodno malo dodelal (določeni detalji) ...

Tako da razen bordo SM so preostali trije včeraj doživeli flocking notranjosti, ipd ... Da se nivo CitrPass serije malo približa nivoju (skoraj, ker problem je še v barvanju karoserije) kakih cenjenih 1/43 AA, MC, ipd ...

Kot rečeno - CitroPass in kake bolj ugledne firme se razlikujejo še najbolj po res drobnih detaljih in predvsem kvaliteti barvanja karoserije ...

Pa še posamezne predstavitve - najprej mali kupejček M35:

Zlati SM:

CX Turbo2 GTi:

[img][/img]
    In še mali draguljček - po naključju najdeni in zbidani SM (pa mi sploh ni žal):

In jasno - nekaj časa bo poln dostop do komplet današnjega izplena tukaj:
    [url][http://suntajsp.moj-album.com/album/5697342//url]

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Sam res ti narediš mega slikce....ta predzadnja je original... sam še čakaš da se šofer pokaže, vsede v BMW-ja in odpelje...

Lepo izbereš background in so fotke res super.

LP

Leave a comment:

• hadei
    replied

Fak, ne morem verjet kako je DS od CITROENOVCA dodelan do potankosti. Predvsem mislim na notranjost. :xnotworthy:

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Originally posted by garac New post replay
    a si gledal kaj kolekcijo španske firme Altaya?
    1:43 DS karavan prodajajo za 23 €! Zanima me kakovost, po moje je to nekakšen španski solido?

http://www.altaya.es/categorias.php?...ria=miniaturas
    Eto punce - modra breakica je iz serije Altaya:

In ja, si ieml prav - ni glih da bi dol padel ...

Bom pa naredil ob prvi priliki malo bolj pordrobne fotosešne najnovejših pridobitev.

Drugače so pa cca 14 dni zadeve izgledale nekako takole (zdaj sta se pridružili še 2 novi pridobitvi pa je treba še poslikat)

In ker ne morem iz svoje kože - ponovno tudi en neCitroën:

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

E kaj čem ... zagrizen pristaš Citroënov je naletel na prekrasnega konkurečnega lepotca in klecnil ... In tako tole ni več popolnoma hidrogaraža ...

Ob priliki moram narediti vzporedni fotosešn velikega francoskega kupeja in tegale bavarca ... do takrat se morate zadovoljit zgolj z bavarcem :)

Ako ima kdo željo videti komplet foto galerijo - mu lahko željo izpolnim prek linka:
    http://www.moj-album.com/uredi/sunta...64/?os=5012759
    //predvsem so pa v polni velikosti tam na voljo

In še ena posebnost - volanski mehanizem je dejansko narejen s prestavnim razmerjem - tako da je potrebno kar nekaj obratov iz ene skrajne lege v drugo - obenem pa notranje kolo "hitreje" zavija od zunanjega - NORO!

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Pa še:

Komplet fotosešn skupaj s fotografijami v polni velikosti pa se skriva na tem linku:
    http://www.moj-album.com/album/4367265/

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

No tako ... bila je prilika ... pa sem jo izkoristil

Danes proti večeru je bila v našem koncu opažena in ovekovečena Boginja - v dokaz prilagam naslednje fotografije:

DS 23 injection electronique Pallas:

Poskusila se je prikrasti in ostati neopažena

Izdajalsko sonce jo je ožarilo ...

... zato se je prebudila iz spanja in poskusila pobegniti

Še prej pa je prijazno pozirala in se nastavljala objektivu:

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Ojla,

ja Passion Citroën je res OK serija ... Načeloma dobiš miniaturo + pripadajočo revijo - in če bi bil francoz - bi to prinesel domov za zelo znosnih 10,95Eur. Blagor jim ... Izdelava ni slaba ... No, edino, kaj se jim je dogajalo med izdelavo pri obeh BX, mi ni jasno ... pri rdečem so se lotili sestavljanja pri še sveži barvi odbijača - in je zato "pretrgana" :( pri belem, pa kot že omenjano - manjka vzglavnik - ker so ga pozabili prilepiti :(
    Ampak Visika je pa popolna ... res pravi biserček ...

Axel je pa po mojem najbolj ugoden ponudnik med "preprodajalci", moram priznati ... Boš videl, kako bo zavil in zapakiral zadeve ...

Leave a comment:

• Tito
    replied

Uf, že na dobavo bom moral čakati kake 4 tedne, pol pa še pošta...jao jao.
    Me pa veseli, da gre za isto serijo - ravno takšno MP viso bi rad kupil.

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Ojla,

tale konkretno je direkt iz Francije - ker sem izkoristil dejstvo, da se je tam mudil moj kolega - ki je prijazno založil denarce in nabavil 5 najnovejših pridobitev mi. Je pa iz enake serije, ja ...
    Kar se izdelave in podrobnosti tiče - pravi biserček.

Ti si jo že naročil? Po mojih izkušnjah bo trajalo cca 10 dni od dne, ko si poslal $$ - glavni krivec za to je pa naša ultrapočasna pošta - sem gledal takrat na tracking cifri - v SLO je paket prišel v sredo!!! - jaz sem ga dobil pa v soboto - pa še to ne bi - če ne bi šel osebno vprašat, kaj je zdaj z mojim paketom ... nobenega obvestila ni poštar pustil, nič ni zvonil, NIČ!!

Leave a comment:

• Tito
    replied

Oj Citroenovc

Je to ta MP visika kupljena pri tistem avstrijcu preko interneta? Tam sem jo naročil jaz in me zanima, če je to-to?

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

ZA konec pa cukrček - priznam, NI hidravličar - ampak že na fotkah je delovala navihano in kar vabila se je - in ni mi žal - izdelava je superiorna, Visika pa ustrezno nabrita:

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Trio kombilimuzin:

Zunaj sem moral dodelati en kup detaljev - ampak interier je pa za 1:43 zelo dobro ulit:

Close up "ta čudnega GS" ;)

Close up BX 16TRS:

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

No tako, en manjši fotosešn je za mano.

Trenutno je moja hydrogaraža v skoraj polni postavi in merilu 1:43 sledeča:

5erica srednjerazrednih hidravličarjev med 1971 in 1986:

Že levi je postal v realnosti tako redek, da ga je kar za kupiti, če se pojavi prilika:

Leave a comment:

Working...
X