Announcement

Collapse
No announcement yet.

Popravilo manjših poškodb na vetrobranskem steklu?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Popravilo manjših poškodb na vetrobranskem steklu?

Pozna kdo kak način za popravilo (korekcijo) manjših poškodb vetrovranskega stekla (praske od kamenčkov)?

Hvala.

Lani sem po TV-ju gledal kako je s tem.

Ko se ti kaj takega zgodi - kamenček v steklo, najprej prelepiš čez prozorno nalepko. S tem onemogočiš prodiranje vode in umazanije v luknjico. Voda ti lahko pozimi tudi zmrzne in postaja luknjica vse večja, dokler ni tako hudo, da moraš zamenjati celotno steklo.

V Lj. je neka firma, ki luknjico s stekleno maso zalije (se dela pod vakumom) in je šipa ko nova.

Cena pa je tam nekje okrog 10 jurjev za luknjico.

Kako je firmi ime, pa ne vem več. Morda bo kdo drug na tem forumu vedel.

Zaenkrat je najpomembnejša prozorna nalepka!!!!

Lp Čojko

[Edited on 10-11-2003 by Čojko]
    sigpic

Comment

carglass
      (080) 26 62

Comment

Re: Popravilo manjših poškodb na vetrobranskem steklu?

- Ve še kdo kaj novega o tem? Namreč včeraj sem dobil v šipo kamen velik vsaj 4cm! Mi je v enem trku naredil dve jamici večja je 1x3mm široka pa čist plitka, ampak z nohotom se jo čuti. Kakih razpok sicer ni videt, vseen pa bi blo vejteno bolje takoj sanirat, kot čakat da gre cela šipa k vragu. Kako kvalitetno pa je to "zalivanje" luknjic?
        - Kolk pa je okvirna cena manjave šipe na citroenu (šipa+delo)? Pa kolk je tisto pol kvalitetno narejeno?
        I feel Citroënic
        ---------------
        Lp, David

Comment

Firma je CARGLAS na ljubljanski obvoznici izvoz za SAVLJE, mimo PORCHE-AVTO-a mal naprej. Kolega mi je rekel, da popravljajo luknjice do velikosti nohta na mezincu. Enkrat so pa reklamnemu materialu dodali tiste nalepke, da zaščitiš luknjico, dokler ti je ne popravijo. Na popravljenemu steklu, se zelo težko opazi, kje je bilo popravljeno.
          :hhh: Lep dan vsem!

Comment

Da malo obudim temo.

Kje so sedaj kakšne dobre izkušnje z popravili stekla? Cene so različne in varirajo za 300%, med najdražjimi carglass z ceno cca 105 EUR za eno poškodbo.
            Kje še kaj to delajo? Bližina Velenja - Celja?

Lp

Comment

Working...
            X