Announcement

Collapse
No announcement yet.

BX hidravlika -> težava

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• BX hidravlika -> težava

Trenutno imam en problem :(.
    Na mojemu BX-u je počila cev, ki povezuje amortizer z rezervarjem hidravlike. Se je to komu od vas že zgodilo? Koliko stane popravilo?
    Citroen BX

Re: BX hidravlika -> težava

kakšno cev misliš? povratno, gumi cev? a ti zalimam shemo bx hidravlike, pa boš označil? itak grejo na rezervoar le gumi cevi, pa ene par plastičnih povratkov, pa še en Y kos pride s tremi plastičnimi cevkami, če imaš servo volan. Ta plehnate cevi grejo na pumpo ane?
    Last edited by garac; 9th October 2006, 19:54.

Comment

povraratna cev, to sta mali cevki, ki prideta s strani amontizerja sta okrog 3 jurje, pa ene 10 minut dela, za plehnato cev pa še nisem slišal, da bi sploh kdaj crknila
      Attached Files

Comment

Ja lahko zalimaš shemo. Hm kako naj ti povem. Na rezervar je vezanih več cevi, če jih gledamo kako gredo po vrsti so na eni strani debelejše na drugi strani tanjše. No meni je počila ta druga s tiste strani kjer so dobelejše cevi.

Cev mi je počilla blizu rezervarja tik preden se razdeli oz. "pred kolenom", če se prav spomnim se pol ta cel deli na vače manjših naprej a ne bom trdil. No upam, da mi je uspelo povedat kje je problem, če ne pa kar nalimaj shemo.

LP :D
        Citroen BX

Comment

če je šla hobtnica, skupek več cevi, je okrog 8 jurjev plus delo. je pa kar nekaj dela, pa fajn je imet dvigalo, hobotnico sem peljal zamenjat k binetu, ker sam bi jo 2 dni menjal, pa usran bi bil do vrh glave, toro pa je zrihtal v par urcah

Comment

No glede na sliko ni nič od tega šlo. Ko sm govoru o rezervarju sem imel v mislih tistega v katerega ulivamo olje. Na tist rezervar je pripetih več cevi (5 se mi zdi), men je tam na tistem šla ta druga debelejša. Je to hobotnica?
            Citroen BX

Comment

sicer pa jo lahko tudi začasno poštukaš, da ne boš bogastva za lhm zmetal. Poišči kje pušča odreži, vsatvi primeren fi kovinsko cevko, vstavi, dve objemki, pa si zmagal, ampak to je le začasno, ker bo prej ali slej spustila drugje. Ko imaš enkrat cevi zamenjane je za kar nekaj let mir
              Attached Files

Comment

Sm šel prav pogledat in sem z rdečo označil na sliki. Upam da ni preveč dela s tem. Idealno bi blo, če bi se dalo zamenjat samo debelješi del cevi. Sam verjetno je iz celega kosa.:( Kaj misliš aj to še vedno 8 jurjev. Pa hvala za vse informacije pi::.
                Attached Files
                Citroen BX

Comment

Working...
                X