Announcement

Collapse
No announcement yet.

popravilo vdrtin brez kitanja in barvanja

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• popravilo vdrtin brez kitanja in barvanja

Garac je 14.05.02 napisal: Ob cesti domžale-črnuče je en klepar, ki ti to zrihta brez, da bi blo teba barvat. Zrihta tudi tiste vdrtinice od toče, pa to. Dela tud za velik firm, od Porsche slovenija naprej...

Mene pa npr. tut hgard-a in VISAR-ja zanima ce lahko prosim kdo kaj vec pove o tem, recimo naslov, kje pribl. se nahaja al pa tel.
    Tenks :)

Glih včeraj smo o tem debatirali...

Jaaaa, Tapata ti porihta z magneti vdrtine od toče za 1500 SIT/lukno.

Ja, dokler toča ne pade. Potem je 5000...

Comment

a z magneti!!????PROU!:ZDAJ VEM::o:o:o:o:o:o(

Comment

Mam cifro od tega tipa... 041633075. Baje da nardi zlo dobr... kaj pa vem. Glede na to, da lohk od toče vn potegne, verjetn lohk tud z vrat ker eni zbijejo vsa vrata tistim ki se merkamo. Jebat ga, lajf is gud.
        LP in nazdravje, Rok

Comment

magneti, vakumi, pičke materine, vse skup en pofl - saj pravim - polni so hvale, dokler ne pade prva toča. Potem jih 50% ponikne, 50% pa jih nabije cene x 4.

Comment

Zadeva deluje. Sem bil pr tistemu v Radomlju pri Domžalah, pa mi je ene dve kr hudi vdrtini porihtal (na boku in na strehi)...samo računal pa je 20 jurjev:o

Comment

Originial je poslal Fiat
              Zadeva deluje. Sem bil pr tistemu v Radomlju pri Domžalah, pa mi je ene dve kr hudi vdrtini porihtal (na boku in na strehi)...samo računal pa je 20 jurjev:o
              10x, telefonsko pa kje je sm dobu tko da se vrjetn kmal zapeljem do njega da vidm kaj bo povedau.
              LP

Comment

Working...
              X