Announcement

Collapse
No announcement yet.

Avto Muršič servis

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Avto Muršič servis

Lep pozdrav!
    Zanima me vaše mnenje in upam, da vsaj nekaj lastnikov Citroenov bere ta forum iz Savinjsko - Šaleške doline mnenje o servisu AvtoMuršič iz Velenja. Kako so (ali) niso dorasli servisnim popravilih na avtomobilih, kakšne so kaj cene in pa vaše predvsem pozitivne in negativne izkušnje z njimi. Toliko kot sem do zdaj slišal o njih je tako eni so zelooo zadovoljni; no nekaj pa je tudi takih , ko niso najbolj zadovoljni s servisom bolj s prodajo kot pa s samim servisom. Hvala vam za vaša mnenja.:xnotworthy:

lp Aleks 72
    Last edited by aleks72; 26th February 2007, 15:00.

Re: Avto Muršič servis

Jaz xsaro tam nisem in je ne bom kupil v trgovini sem čepel in prosil za informacije za nakup novega vozila , kakor v stari jugi . Komaj sem izvedel konkretno ceno avta , kaj šele da bi mi nekdo - gdorkoli - povedal za koliko vzamejo v ceno moj star avto.

Odšel razočaran in razp***
    Nato sem kupil avto v Rogaški Slatini ZELO ZADOVOLJEN
    Ker so imeli odnos tako kot se šika , zdaj servisiram tam

Ima kdo od vas izkušnje z Žgajnarjem Rogaška ??

Comment

Se otrgala mala plastika na pedali kuplunge, ki drži zajlo(xantia l.95), del + delo=12.500 takratnih sit-to je bilo lansko leto, ko sem še vozil xantio...groza...za golfa u Bosni zamenjam kuplo komplet za ta denar...
      sigpicSreća, pa nema snijega, ko bi ga čistio po ovoj vrućini!

Comment

Gule pri katerem servisu ?? Muršič? ali Žgajnar?

Comment

Avto Muršič-Velenje, tam pri Gasilskem domu. Saj so popravili...samo računajo,pa tudi,če ti pepelnik ispraznijo(menda 10eur...)!
          sigpicSreća, pa nema snijega, ko bi ga čistio po ovoj vrućini!

Comment

A ne bi bilo boljše, da bi Citroen Slovenija imel enotne cene servisnih storitev. Tako pa se dogaja , da za isto delo nekje drugje ( pooblaščenem servisu) plačaš več oz.manj. Čudna so pota.....

Comment

Kot jaz vem je vsaka stvar mormirana.....

Comment

Se strinjam vendar v praksi je stanje malo drugače. Za isto delo recimo, da je bil servis na 40000, dve isti znamki in tipa +motor, pa je bila razlika v ceni 75Eur. Postavke na delovnem nalogu iste, zgolj servis . Smo opazili, da je na enem servisu znajo zaračunati test zavor in izpušnih plinov, na drugem je to v ceni servisa. zz214, kje je zdaj normirano??????

Comment

Hm, jaz sem kupoval Citroena C2 LOEB. Najprej sem bil pri Žgajnerju, ki ga je imel na zalogi. Posvetili so se mi dokaj hitro. Za ogled tudi ni bilo problema, ampak zataknilo se je pri odkupu starega C2. Pa ni bila posredi cena ampak nezainteresiranost za odkup, čeprav je bil avto mlajši od enega leta. Potem sem pač šel k Muršiču, smo se vse dogovorili in zdej sem srečen lastnik novega C2. Je pa res, da se morajo pri Muršiču še ogromno naučit, kako se posveča oziroma obravnava bodoče stranke. Isto velja za odnos do obstoječih strank. Cena servisa je pa ista, kot je recimo v Slovenj Gradcu.

Comment

Muršiča lahko samo pohvalim!

Ob nakupu so me popedenali po dolgem in počez.

Ko sem svojega C4 prvič peljala na servis, so me prijazno zapeljali še do ginekologinje (servis za oba hkratki, se je treba malo znajti) in me prišli iskat, ko sem bila gotova.
                    Potrudili so se okoli vseh mojih vprašanj, pripomb in komentarjev.

Prihodnji teden peljem k njim avto na servis ob enem letu. Dobim nadomestni avto za čas servisa.

Res nimam pripomb.
                    Pozdravček, Eva

Comment

verjetno si pupa lepega in prijaznega videza. :)

Comment

Originally posted by vlasicd New post replay
                        verjetno si pupa lepega in prijaznega videza. :)
                        Zelo povprečna. In niti ne več rosno mlada.
                        Delujem pa po sistemu, da lepa beseda lepo mesto najde.

Če pristopiš do drugega, kot da je samo po sebi umevno, da te bodo nosili po rokah, ti delali usluge in se ti klanjali, ponavadi doživiš ravno nasprotno stvar.

Če pa mu daš vedeti, da spoštuješ njegovo delo in da se zavedaš, da je tudi on samo človek, si lahko prijetno presenečen.

Btw.: ali mi lahko kdo napiše, kakšna naj bi bila okvirna cena servisa na 20k (oz. po prvem letu) za C4?
                        Pozdravček, Eva

Comment

Z Muršič velenje sem bil nezadovoljen, ker jih moreš prosit za vsako stvar. Nato šel v Balmico SG, da o njih ne govorim, je muršič pravi mojster in proti njim, ma muršič saj mal odnosa, medtem ko ga balmico nima nič.

Sedaj zelo zadovolna stranka Avto Kosa na Polzeli, odnos, cena in kvaliteta dela.

Comment

Ja Balmico v SG je pa res sramota za Citroen! Takih modelov (pa saj serviserji so še vsi OK, ampak tako nesposobnih in nadutih šefov pa ne najdeš daleč okoli).
                            Mene tam ne vidijo več.

Comment

Working...
                            X