Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mnenje o citroenovem sevisu KOŠAK (Celje)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• flukturr
    replied
    Re: Mnenje o citroenovem sevisu KOŠAK (Celje)

Originally posted by Rogy New post replay
    No jaz ne vozim več košaku v celje. Ko sem še imel AX-a sem ga dvakrat peljal tja. Prvič se mi je na računu zdelo nenormalno veliko dela za tisti servis ki so ga naredili, tadrugič pa sem najprej vprašal kolk me bo stala menjava zavornih ploščic in je potem seveda bilo spet več. Nasplošno pri njih nisem dobil dobrega vtisa, pa tudi občutek je čuden, ker so obakrat imeli nenormalno veliko "dajevujev" na dvigalih.
    Sedaj se s Xsaro rajš zapeljem v Grosuplje.
    O tem tudi jaz razmišljam. Kako se dogovoriš - počakaš, kako se zamotiš ta čas, si naročen nauro in je končano kot obljubljeno?

Originally posted by Rogy New post replay
    Aja da še omenim unega strica pri rezervnih delih. Dvakrat sem bil tam. Prvič sem kupoval nosilec in anteno za ZX-a in ko mi je rekel 6 jurjev se mi je zdelo preveč. No potem sem šel na Citroen v Koper kjer sem oboje kupil za 3 jurje(!).
    Ko sem pa kupoval strešni prtljažnik za Xsaro, sem želel vedet ceno in dobavni rok in mi je mutil da nimajo na zalogi in da je cena "nekje med 30 in 35 jurji, ja lahko je tudi 40" .... Resnost pa taka???
    Enako... Kupim avto za 24k€, potem pa mi komaj proda nekaj dodatne opreme, nejevoljen, siten ker sprašujem koliko bo stalo... Na zalogi itak ni nikoli nič. Prav, bom pač kupil drugje.

Leave a comment:

• Eva
    replied
    Kossan

Trenutno imajo celo "štalo" tam, ker so v procesu reorganizacije in se ukvarjajo predvsem s svojim (trenutno še vprašljivim) obstojem.

Upajmo, da bo nova ekipa bolj zanesljiva, kot je bila nekdanja. Poznam kar nekaj ljudi, ki so avto tja odpeljali enkrat in nikoli več.

Leave a comment:

• frodo1
    replied

Že par let je tega kar sem bil na servisu KOSSAN(Šempeter v Savinjski dolini pri Žalcu), takrat še z BX-om sem bil kar zadovoljen z opravljenim.Nisem še pa nikjer na forumu zasledil mnenja kaj o tem servisu mislite vi, ima kdo kakšne iskušnje?!
    dd:

Leave a comment:

• tct
    replied

Povsod najdeš vse vrste ljudi. Tudi Košak v Celju ima enega najboljših mojstrov za Proxio v Sloveniji in tudi Trobec ima Toneta in Dušana in še koga, ki so res kapacitete. Problem uradnih servisov je v tem, da imajo preveč menjav olja in takih nizkih posegov na skoraj novih avtih, pa potem redko srečajo kakšne invalide tipa stara Xantia s skritimi napakami. Veliko težav povzročimo sami, ker ne opišemo točno, kaj nam nagaja, raje zavajamo z neumnimi sklepi, ki pripeljejo do nepotrebnih menjav delov, kar seveda stane. Serviser dobi samo delovni nalog in se ne vozi z avtom v službo da bi npr videl, da v mrazu teče olje iz cilindra, pa da ne potegne pri 160, pa cuka pri 100, pa kajjazvemkajše. Ko greš na servis je treba pripraviti listek z alinejami in jasno obrazložiti težave. Potem gre vse lažje. Je pa tako, če hočeš imeti koncesijo, moraš imeti salon in prostore po standardih, mehanike s certifikati s tečajev za specialna popravila za določene modele, zato so ure relativno drage (ene 9100SIT) In če daš popravljati sklopko z normo 14 ur, plačaš še origanlni vgradni del, ki je običajno dražji in si že čez precej čez 200K sit.

Leave a comment:

• salatöl
    replied

Originally posted by Eva New post replay
    Glede na to, da so Muršičevi že pri nakupu pustili zelo prijeten in profesionalen vtis, bom avto verjetno kar tja vozila servisirat.

Ima kdo konkretne izkušnje s tem servisom?
    Mama pri njih kupila in servisirala dva avta (Saxo, zdaj pa C2).

Ni bilo problemov. Tudi zneski servisov so se mi zdeli čist pošteni. (beri nič kaj dražje kot kak brez računa) Avto zjutraj dostavljen na servis, popoldne urejeno, vedno kot je bilo dogovorjeno.

Meni so na Saxoju menjali in štrihali blatnik. Čez eno leto, ko sem ga prodajal, nisem več vedel, kateri blatnik, ker se sploh ni opazilo. Še zavarovalniškega cenilca so sami poklicali, da se nisem jaz rabil kregat s cenilcem, kako bodo praske na črnem(nebarvanem) odbijaču popravili.
    Je pa res, da se mama pozna z enim zaposlenim (oz. bivšim zaposlenim) v prodaji delov, mogoče je to kaj vplivalo na kvaliteto.

Po drugi strani, kolegu so, ko bi naj menjali oz. popravili dežni senzor, rekli nekaj v stilu, da je za to potrebno preveč časa. Pa mislim, da je še bilo nekaj podobnega.
    Zgleda nočejo zaslužit:biggrin:

Leave a comment:

• Eva
    replied

Originally posted by Gap New post replay
    Zdravo

2cv misli verjetno na avto muršič v velenju???

lp g
    Glede na to, da so Muršičevi že pri nakupu pustili zelo prijeten in profesionalen vtis, bom avto verjetno kar tja vozila servisirat.

Ima kdo konkretne izkušnje s tem servisom?

Leave a comment:

• štromar
    replied

Ko sem nabavljal plastiko, ki pride med prednjima lučema in čez hladilnik je tudi pri meni en stric kar nekaj mutil, pa mutil, pa mutil ... Tako, da me tam ne vidijo več. Nobenega odnosa do strank. Vsaj v mojem primeru ne. Sem pač nabavil drugje.

Leave a comment:

• Rogy
    replied

No jaz ne vozim več košaku v celje. Ko sem še imel AX-a sem ga dvakrat peljal tja. Prvič se mi je na računu zdelo nenormalno veliko dela za tisti servis ki so ga naredili, tadrugič pa sem najprej vprašal kolk me bo stala menjava zavornih ploščic in je potem seveda bilo spet več. Nasplošno pri njih nisem dobil dobrega vtisa, pa tudi občutek je čuden, ker so obakrat imeli nenormalno veliko "dajevujev" na dvigalih.
    Sedaj se s Xsaro rajš zapeljem v Grosuplje.

Aja da še omenim unega strica pri rezervnih delih. Dvakrat sem bil tam. Prvič sem kupoval nosilec in anteno za ZX-a in ko mi je rekel 6 jurjev se mi je zdelo preveč. No potem sem šel na Citroen v Koper kjer sem oboje kupil za 3 jurje(!).
    Ko sem pa kupoval strešni prtljažnik za Xsaro, sem želel vedet ceno in dobavni rok in mi je mutil da nimajo na zalogi in da je cena "nekje med 30 in 35 jurji, ja lahko je tudi 40" .... Resnost pa taka???

Leave a comment:

• Gap
    replied

Zdravo

2cv misli verjetno na avto muršič v velenju???

Jaz osebno vozim avto ( C5 2.2.HDI ) k Košaku v Celje, vendar kakšnih posebnih pripomb nimam - lahko bi bili na trenutke boljši, tako da kar se mene tiče ti priporočam.

Opažam pa da na tem foromu nas ni veliko ki bi bili iz tega konca Slo in nam je nekako ta servis najbližji, ali pa se motim

lp g

Leave a comment:

• salatöl
    replied

Kolegu so pri servisu xantije brezplačno zamenjali tudi šibko-merilno palico za olje.
    Njegovo izpravno so zamenjali s tako zanič, s preperelo gumico.
    A jo je mehanik rabil za svoj avto, ali je bila pač šlamparija in jo je med dvema avtoma zamenjal, pa ne vem.

Leave a comment:

• tct
    replied

Jaz imam zelo dobre izkušnje od Košaka, enkrat mi je cinšpulo na poti v MB razneslo, pa je bil avto par dni tam. Prijazno osebje, zelo dober elektronik na Proxii.

Leave a comment:

• Marko
    started a topic Mnenje o citroenovem sevisu KOŠAK (Celje)

Mnenje o citroenovem sevisu KOŠAK (Celje)

Lep pozdrav,

zanima me ali ima morda kdo kakršnokoli mnenje o sevrvisu KOŠAK iz Celja.

Novi avto C4 moram peljati na servisni pregled pri 2.500 km in mi je ta najbližji. Lahko grem tudi do Maribora, glede na to da je avto tudi tam kupljen (Avto City). :scratchchin:

Marko
Working...
X