Announcement

Collapse
No announcement yet.

Avto Trobec

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Avto Trobec

AVTO TROBEC d.o.o.
    Cerkniška ulica 16
    1000 LJUBLJANA

To, kakšen odnos imajo do strank raje nebi omenjal.
    Danes sem bil pred njihovo sprejemno pisarno ob 12.25 ,delati pa začnejo ob 12.30, čakam še 10 minut še nikjer nobenega,končno se prikažejo mehaniki,gredo mimo mene kot da ne obstajam (verjetno zato ker nimam kravate in avta za 10 miljonov),nato se prikaže en model ki gre mimo mene brez možnosti vprašanja in čakam še 20 minut, vse prazno ljudje čakajo,nikogar v sprejemni pisarni... :xbiggrin:
    Torej kaj naj rečem: ocena -10
    Še cenik: kakor sem opazil čez pult imajo uro dela okoli 10.000 sit.

na kratko rečeno: NIKOLI VEČ!

p.s.

če ste bogati in imate avto za 10 miljonov potem pa kar naprej.

Re: Avto Trobec

Se podpišem!!!
    Če je ravno, ni zabavno!

Comment

a ni to oni, ko je prišo na tv, zarad prodaje novega avta, a avto pa bil razbit pa slabo prefarban?!?
      The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
      www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Mislim da je to točno ta. Poleg tega malomarnega odnosa pa sem že slišal da je marsikateri "nov" del dejansko prišel iz rabljenega avta... Skratka takemu bi morali že zdavnaj vzet licenco za trženje Citroenov, saj dela več škode kot koristi znamki...
        Master of disaster

Comment

Podobno lumarijo je ušpilal moj sokrajan. Takrat z VW. Razbitega prodal kot novega. Človek mel kmalu totalko in takrat so s cenilcem lepo gledali, kje vse je kit letel z avta. Kako je VW takrat ukrepa ne vem. Toda ker potem prodajalec ni plačeval avtov Porsche mariboru, so le ti prišli s šleparji, mu v trenutku vse naložli in odpeljali. Prej kot v mescu je že prodajal Ople.
          I feel Citroënic
          ---------------
          Lp, David

Comment

NO ČIST OF TOPIC!
            Včeraj so od hiše šli še zadnji sedeži in pasovi + nekaj malenkosti z moje xsare break. Šele ko sem prejel denar in ko je možakar stvari zmetal v kombi mi je omenu, da to rabi ker bo neko xsaro break, ki je bila prej tovorna verzija (tista brez zadnjih šip in sedežev) predelal v civilno rabo. Do tu vse ok. Pol pa jo bo prodal kot, da je bila vedno taka po višji ceni.

Torej: NE KUPOVATI OZ. BODITE ZELO POZORNI NA XSARO BREAK 1.9D IZ GORIŠKEGA KONCA. STVAR NI TO KAR SI MISLITE.

Comment

Prvič slišim za tovorno verzijo Xsare Break?!

Skrt
              Ne moreš letet kot orel, če imaš okoli sebe same purane:biggrin:

Comment

Taki modeli bi mogl prodajat cigarete na dobu, ne pa da nategujejo folk po svetu. :a:

Comment

Originally posted by skrt3
                  Prvič slišim za tovorno verzijo Xsare Break?!

Skrt
                  Tud jaz, ampak ostaja dejstvo da jo ima namen prodat kot čist navadno xsaro break. Šiptar jedn!

Comment

Ej ne se sekirat ali veste koliko Reno 5 serviser je sedaj osebnih ????
                    VSAJ 200 so ble od POŠTE SLOVENIJE in bele, pa 3 vrata in od 89tkm do 210 tkm.
                    Xantia 2.0i 16v VSX Activa pač NI !!!

Comment

Da se povrnemo k original temi - Trobec je primer je.ivet.r odnosa do stranke ...

Pri njem sem pred leti doživel: ja kaj ste pa k nam prišel - a si niste vi bolj domači z Novakom? No, naj vam pa še avto porihta ... (čudež - vsaj vikal me je) ;) :(
                      OK

LP

Citroënovc

Comment

Originally posted by Citroenovc
                        (čudež - vsaj vikal me je) ;) :(

sej ni imel namena,se je revež pač zmotil :prijtelja:

Comment

Lep pozdrav!

Čeprav je tema že malo stara, pa citroen servis Trobec še obstaja. Sam imam z njimi dokaj dobre izkušnje glede odnosa do strank, prijaznosti in predvsem tistega reka, da ko enkrat kupiš Citroena boš kupil še drugega itd.

Sami smo doma od serviserja Citroen Trobec kupili že 5 Citroenov in zaenkrat ni bilo še nobenih problemov oz. so bili tudi pri nakupu rabljenega avtomobila pri njih pošteni, vsaj kar se mene in moje družine tiče. Kot zagotavljajo se pri njih kot rabljeni avtomobili prodajajo samo avtomobili servisirani pri njih.

Dandanes pa živimo v kapitalizmu, kjer vsakdo poskuša na najlažji in najcenejši način zaslužiti. To velja tudi za Trobca pri katerem se moraš veliko preje kot stranka naročiti na servis, kar je po mojem mnenju velik minus. Po mojem predvsem zaradi pomanjkanja prostora (servis) in pomanjkanja zaposlenih. Zato včasih dobiš, ko čakaš v sprejemni pisarni občutek kot, da se noben ne zmeni za te in, da si enostavno nezaželjen. Vendar pa so vedno, ko pride do kakšne okvare pripravljeni sodelovati, okvaro v najhitrejšem času odpraviti in seveda brez problema "posoditi" nadomestni avto.

Je pa res, da se pri njih servisirajo samo novi avtomobili medtem, ko se rabljeni servisirajo pri neuradnih serviserji. Predvsem zaradi cene in njihove delovne ure, katera je že zelo pretirano visoka.

no pa lp
                          Kva so pa tole za ena noja??

Comment

Trobec ja. Sem novembra eno xsaro pr njem gledal. V bistvu me avto niti ni zanimal, hotel sem samo čim več xsarinih 1.6 mašin videt, kako izgledajo pod havbo in v potniškem prostoru po 5 letih in 100Tkm. In sedem v to xsaro, tip ful hvali da ima klimo - zato sem jo pač vklopil. In (pazi zdaj) se začne in zračnikov kadit ZELEN gost dim! Smrdelo pa po sami plesni. In tip reče da je to normalno in da se bo sčistlo. Sem prec šel naprej...
                            I feel Citroënic
                            ---------------
                            Lp, David

Comment

Veš kako ima vzdevek Trobec med lastniki Citroenov v Ljubljani ?

ZLATAR
                              Cuore sportivo.....

Comment

Working...
                              X