Announcement

Collapse
No announcement yet.

GPS navigacija

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• citronaš
    replied
    Re: GPS navigacija

Ko smo že ravno pri GPS-ih... Ste videli to gps napravico PIONEER AVIC-HD3-II

pioneer-avic-hd3-ii-658594_175x175.jpg

Stane pičlih 1700 evrov !!!! Za takšen denar bi mogla vozit sama še avto, ti spečt hamburger in pa pomirit otroke, če so tečni odzadaj !!!!

Leave a comment:

• 4momo
    replied

Jaz imam Xsaro in z G.350 ni problema z namestitvijo , tudi signal ni problem (atermično vetrobransko steklo) Dvakrat na začetku je tudi meni padel dol zdaj vem kako in je vse OK.
    Deluje pa res OK...

Leave a comment:

• Sergej
    replied

Sem lastnik novega C5 HDI FAP 2.00. Avto je odličen!!! Edini problem: namestitev NUVI GARMIN 360T. Poskušal sem ga namestiti na šipo, takoj nad tisto polkrožno vzpetinico, kjer je potovalni računalnik, informacije o radiu itd. Vendar se mi prisesek ob močenm soncu ali pregreti šipi pa tudi sicer spusti in potem spet jovo na novo. Stvar je neprijetna, zlasti če se ti to zgodi med vožnjo. Razmišljal sem, če bi ga namestil na armaturno ploščo, vendar v navodilih pravijo, da je disk zaradi lepila po namestitvi izjemno težko odstraniti.
    Ima kdo podobne izkušnje s tem? Drugače pa GARMIN NUVI 360 T deluje ODLIČNO!!!

Lep pozdrav
    Sergej

Leave a comment:

• cfan
    replied

jaz imam GPS modul na zgornji strani sipe, pri ogledalu. na levi je ABC, na desni GPS. gre ko sus.

Leave a comment:

• Peter
    replied

Jaz imam pritrjen Asus mypal A636N desno od vzratnega ogledala in deluje super.

Leave a comment:

• Boriso
    started a topic GPS navigacija

GPS navigacija

Rabil bi informacijo kam montirati GPS navigacijo na primer Garmin ali kaj podobnega skratka prenosni GPS.
    Sprašujem predvsem zaradi propustnosti prve šipe.
    Avto C5 letnik 2002.
Working...
X