Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xsara break HDI 2003 80kw (RSRchip 100kw!)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Xsara break HDI 2003 80kw (RSRchip 100kw!)

Zdravo

Prodaja se moja Xsara break HDI , kovinsko svetlo modre barve letnik maj 2003. Prodaja se izključno zaradi nakupa novega manjšega vozila. Žena gre dodatno študirat , in en družinski član je šel na samostojno pot.

Xsara break HDI 80kw (chip tuning RSR 100kw!)

Dodatno:
    Kovinska mreža prtljažnega prostora (za psa)
    Globoko plastično korito v prtljažniku
    Parkirni senzorji
    NOVE zimske gume 195 55 R15 , kupljene 20.10.10
    Letne gume na Alu platiščih ENZO
    Avto garažiran
    Chip tuning RSR
    Nov kupljen in redno servisiran pri AH Žgajner , Rogaška Slatina, do zdaj brez problemov !
    Vsi računi pro meni
    Xsara ima prevoženih samo 85.500km in je v moji osebni uporabi.
    Na avto netu še ni slik, (za prodajo smo se odločili ta teden) lahko vam jih pošljem na email.

LP

PS: Nisem preprodajelec ! Kaj bomo kupili pa še ne vem ..... iščem

Re: Xsara break HDI 2003 80kw (RSRchip 100kw!)

Ravno včeraj sem videl ta avto na avto.net. Iščem eno lepo Xsaro že nekaj časa.

Zanima me samo, če se je zadaj vozil pes in ali je prtljažni prostor čist oz. da ni ''nesnage'' od psa. In še to, ali ima mogoče tempomat?

Comment

Finki
      Ja moja Xsara je ........ v torek pride ena gospa po avto in je praktično že prodan
      Nima tempomata , vse ostalo je tako kot sem napisal , tudi kilometri - beri: nisem preprodajalec..

HA HA HA nesnage od psa ?? Korito je globoko in plastično in se ga da oprat , na rešetkah se pes ne slini. V bistvu se sploh ne slini in pušča dlake samo 1 teden na pol leta (sezona) , pri njem je to ta teden ..... doma naš "pes" leži in počiva na Natuzzijevi sedežni , ven noče če dežuje , sneži , je blatno , najraje bi on takrat lulal kar v flaško, če bi se dalo ..... živi kot kralj in razvajen do amena !!
      Je pasme Cirneco dell Etna, bolj znan kot Siciljanski hrt , vidil si pa nekaj takšnega v kakšni zgodovinski knjigi , v Egiptu. (tutankamon itd.... ) Torej skoraj nima dlak in ker nima poddlake nima značilnega vonja .... Sicer je pa lahko VSAK pes umazan, smrdljiv itd. ali čist, razvajen - vse odvisno od okolja v katerem živi. Tako kot mi. Kaj pa za kadilce ne boš vprašal
      V torek v glavnem Xsara gre pa pa, če ženska ne pride z denarjem , gre pa k sosedu ....
      ne bo problema, ker vejo kako stvari pri meni delujejo, pa sosedu se tako in tako nebi upal prodati, če bi bilo kaj narobe. Da ga potem poslušam do smrti

Pa še ena slika, da vidiš kako spi s prijateljem .....

LP Igor
      Last edited by 4momo; 31st October 2010, 00:21.

Comment

Danes Xsara in kupnina dogovorjena ....
        Novi lastnici želim srečno vožnjo in da ji služi kot je meni , brez napak
        LP

Comment

Eh, tudi meni se vsako toliko potoži po moji 2.0 HDI 80kw čipani. Čip imam še vedno doma če slučajno koga zanima.
          Res je bil super avto, brez okvar, dokaj mehek, praktičen, ful opreme in letel ko sneta sekira,....ampak družina naredi svoje - Opel Vivaro 1.9 CDTI (74kw) jebi ga, so pač drugi gušti, ko si na visokem, ogromno prostora, ipd.
          sigpic

Comment

Working...
          X