Announcement

Collapse
No announcement yet.

Temperatura motorja Xsara MK1 - POMOČ!

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Temperatura motorja Xsara MK1 - POMOČ!

Pozdravljeni majstri. Sem pred kratkim postal lastnik xsare 1.6i letnik 2000 in me muči temperatura motorja. Namreč,zamenjana je bila pečka v kabini,hladilnik,termostat in pa termostikalo za vklop ventilatorjev. Sedaj se mi pa dogaja naslednje: gretje dela normalno,temperatura je,če je avto na mestu malo čez 90,če pa se peljem naraste do 100 stopinj. Sem pa danes poiskusil tudi po avtocesti,pa mi je temperatura prišla tudi malenkost čez zadnjo črtico pred rdečim območjem. Če mi kdo zna kakorkoli pomagati bi mu bil hvaležen. Je tudi nov akumulator,nevem no.

Re: Temperatura motorja Xsara MK1 - POMOČ!

Očitno nisem na pravem forumu,kolikor je videt. Hvala za pomoč.

- - - Updated - - -

Očitno nisem na pravem forumu,kolikor je videt. Hvala za pomoč.

Comment

Zdravo. Sem imel enake probleme s svojo xsaro, "zamašen hladilnik".Če je bilo zamenjano vse kar si naštel ti mogoče laže tipalo za temparaturo

Comment

Poizkusil sem zamenjati števce,da bi preveril če laže tipalo pa je enako. Odzračeno je po moje ok,ker gretje dela lepo,zamenjano je pa vse od naštetega,še pred enim dnevom sem zamenjal termostat z originalnim pa je enako. Namreč,ko se vozim normalno po mestu ali naselju je tako:26012013028.jpg
        Ko pa se zapeljem na avtocesto in peljem nekje 120km/h je pa takole:26012013026.jpg. Zgodi pa se mi da je taka temperatura tudi pri mestni vožnji. Če kdo ve kaj bi naj bilo bi ga prosil za pomoč.

Comment

A tersmostat ti lepo dela?, Kaj pa ventilatorji?

Comment

Working...
          X