Announcement

Collapse
No announcement yet.

ALU PLATIŠČA

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: ALU PLATIŠČA

Lep pozdrav vsem. ki nič ne vedo...zato, pa menda smo na tem forumu
    sigpicSreća, pa nema snijega, ko bi ga čistio po ovoj vrućini!

Comment

Hojla

Mogoče pa vem kaj drugega več kot ostali bom pomagal
      in hvala vsem za nasvete tako glede chipanja feltn itd...
      Bom še naprej spraševal - tudi kaj nelogičnega

Lep dan (sneg se topi)

Comment

Mene pa zanima, katere feltne (15 col) naj dam na xsaro mk2, da bo lepo izgledala?!

Prosim da prilepite še kakšne slike s kakimi platišči.

Comment

Originally posted by Čojko New post replay
          Tle si malo preberite http://www.citroenbilten.com/forum/showthread.php?t=958

Gume sem kupil na http://www.gume-direkt.com/start.html
          Ker je dimenzija 195/55/R15 za skoraj 100 % dražja od dimenzije 195/50/R15 sem vzel slednjo.

Po daljšem kolebanju med Michelin Pilot Exalto in Bridgestone Potenza sem se odločil za slednje - kako bo v praksi bom šele videl, saj jih še nisem namontiral na Xsaro. Stare Michelinke (prvovgradnja Pilot Primacy) so neverjetno dolgo zdržale s profilom in kljub letom tudi še čisto na koncu neverjetno dobro držale cesto. http://www.citroenbilten.com/forum/s...p?t=830&page=4

Lp Čojko
          Pozdravljen.
          Res so s presekom 55 dražje gume. Samo kako je pa potem s števecem?
          A ti kaže pravilno? Kak sistem za hitrost ima prek menjelnika ali na zajlo+ polž?

Jaz bi si tud rad kake litke gor dav pa nevem kaj bi blo najbol racionalno 15 al 16 col... kaj se splača?
          In kakšne so razlike, če se sploh kaj pozna?
          Js imam v prometni samo eno dimenzijo gum homologerano.. nekateri imajo več???
          Ima kod kako fotko svojih alu platišč za pokazat, za lažjo odločitev?

Hvala

Comment

Tukaj maš en lušten programček, ki ti bo olajšal izbiro platišč! Klikni na slikco na sredini ekrana (na sliki je kabriolet).

http://www.goodyear-tuning.de/felgen.php

Comment

Aleks126, če malo pobrskaš po forumu je kar nekaj slik moje Xsare in tudi od VTS-ke original. OZ z robom ne pašejo, ker optično še zmanjšajo feltno.

Mathew82 z laganjem števca ni sile, ker spet niso toliko nižje. Nekje sem imel tudi nek program z prestavnimi razmerji in dimenzijamio gum, kjer si lahko potem simuliral laganje števca in podobne. Pri kakšnih 170 verjetno gre samo 160 pa kaj - je bolj varno zaradi policajev, pa še malo boljši pospeški so "kao". Jaz bom naslednjič naredil enako - 195/50/15.

Lp Čojko
              sigpic

Comment

Originally posted by Aleks126 New post replay
                Mene pa zanima, katere feltne (15 col) naj dam na xsaro mk2, da bo lepo izgledala?!

Prosim da prilepite še kakšne slike s kakimi platišči.
                lepo bo zgledalo s 17''.... guma 205/40/17 P nero zero 96€ pred kakim mescom.. prejšnje kumho sem vozo ene 4 sezone (s 2 celodnevnima drag-oma). bomo vidli kolk bodo te zdržale,.. glede na moj stil vožnje...

ps: a vam ni škoda dnara za 15''ke ven metat, a an koncu zadeva isto zgleda... :S:S:S:S
                The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
                www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Citroena imamo velikokrat ravno zaradi tega, ker je mehak. Visoka oz. višja guma pa je ena izmed pomembnih faktorjev mehkosti.
                  sigpic

Comment

to si pa zdaj povedal kot da si star 80 let pa da te lahk še sam po luftu vozijo...

moj avto je mehkejši od xsare vts kr dost.. pa ma -4cm fedre not pa 205/40/17, pa še nikol nisem imel problemov, da bi me kaj bolelo po 2-3 urni vožnji...

kot drugo zakaj si pa šal iz 55 na 50 če je tak višina pomembna,... hja se vem cenejša je...
                    The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
                    www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Working...
                    X