Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vprašanja o XM-u

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: Vprašanja o XM-u

Oj, tocno to je ta, ja! Fajn, vidis da je bil v pravih rokah! Samo je tako - tud Novak zeloooo rad zasluzi, ves... No, ce je bil v lasti mehanika je gotovo v redu, tudi moj C5 1 2.2 HDI je bil prej 5 let v lasti Citroen srvisa Štolfa iz Tolmina. To ze nekaj pomeni, a ne? Ja, je rekel Novak, da ga je nek gospod kupil itd... V tem XM-u sva debatirala in razglabljala 1.5 ure ter ga hvalila; sem mislu da je se 1x vecji in daljsi, ko sem ven stopil, hahahhaha. V glavnem, zelo lep stroj in naj ti za vedno sluzi!!!!!!!!!!!!!!!!!
    C5 I 2.2 HDi - najbolj (h)udoben Citroen do sedaj !

Comment

Zdravo: ja super, res hvala v xm-ovem imenu! A tako praviš, gospodu, no ja letos januarja sem praznoval 26 let, tako da nisem ravno človek s kilometrino,ampak če pa me tretirajo z gospodom potem je to že lepo slišat! No ja, mogoče na kratko, kaj pa ti je kaj rekel o tem xm-u,če želiš kdaj rečeva kakšno tudi na 4 oči, tudi C5 so mi pri srcu če sem zelo iskren...Lp TADEJ

Comment

A, potem nisi tako star, Citrturbo hahhahaaa! Ja, vse najlepse je pravil, (Novak) seveda, a ne... Sej ima se enga sivega, za opremo pa kubaturo se ne spomnim; tistega pa ne da za nobene pare, pravi. Sej je prijazen pa ful rad se pogovarja sam vcasih moras sam pol verjet, pa se za tisto polovico ne ves. Ah, sej kar fejst clovek; vzame si cajt pa ti vse pove kako pa kaj pa a se ti sploh splaca nekaj popravljat al ne itd. Dej povej, si ti komu dal polnit sfere ali ni bilo nic treba al kako? Kaksno porabo imas pa kako vozis ? Moram rect da je C5 bolj mehkoben od XM, sploh pa od Xantie, ta pa je nasploh bolj udobna od vseh najnovejsih Mazd 6, Lagun in Passatov. Xm me je prijetno ocaral med voznjo, ceprav Novak kar goni tam cez Horjul ko Raikonen. Hm... Zelo se ceste drzi (XM) pa nasploh je ladja, lepo vodljiv je, le ta primerek, ki ga sedaj trenutno prodaja 2.0 letnik 98 za 2.800 eur je mal lenoben. Ok, je pac velik avta (pleha) skupaj. Malo ga mora se porihtat pa scistit in to je to. Kako pa ti ocenjujes C5 pa XM oz. kaj te je odvrnilo od C5? Oblikovno res ni ne vem kaj, je pa drazji, itak. Ko sem ga hotel kupiti ga ni bilo, pol pa ko avto kupis pa pridejo na plano, marija sveta... (Moj tel. 031 698 808 Gorazd - poklici al pa sms, pa bi ob kavi vec rekla, a ne?) Fajn bi blo, ce bi se tud na kaksnem srecanju videli, sam ne vem kje pa kdaj so... Se pisemo!
        C5 I 2.2 HDi - najbolj (h)udoben Citroen do sedaj !

Comment

Moj V6 3.0 je pil med 12 in 14 litri, vednar so bili konjički v uporabi (velikokrat vseh 170). Se pa spomnem leta 97 ko smo ga napolnili in šli v Monzo na F1 in po AC konstantno furali med 150 in 160 je bila poraba po dobrih 1000 km točno 10,1 l/100km.

Lp Čojko
          sigpic

Comment

Ja, zdravo; hm bunke resnično še nisem polnil, sm bil pa eden izmed nesrečnežev s težavo pilotske cevi pri bunki, ko mi je neko jutro popustila in začela riniti v havbo, na srečo sem hitro odpeljal k Novaku, in stvar uspešno rešili. Kar se tiče udobja je perfekten, C5-o ima oče, in sicer karavana, zato govorim da mi je ta tudi pri srcu, zelo mehak avto, prej sem imel Bx-a, stalni serviser je bil g.Novak, že od najstniških let pa sem sanjal o Xm-u, ki sem lani presodil da si ga končno zaslužim, drzgače pa mi je všeč tudi Novakov črni C5, vendar moj budžet ne seže še tako globoko, tako da je bil XM ravno pravšnji za pravšnjo ceno,porabo imam pa povprečno 8,6-9l/100Km...C5-so pač dražje, Xm-i pa dosti ceneje...Super, se slišiva ob prvi priložnosti! Lp tudi Čojkotu!!!

Comment

Working...
            X