Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spet en XM naprodaj

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Spet en XM naprodaj

Prodaja se Citroën XM 2.0 injection. To ne pomeni, da ne bom več Citroënar, saj bom od sedaj naprej vozil Xaro Picasso 2.0 HDI.
    Prav zato pa prodajam mojega, XM-a, ki je pridno služil, kot čudoviti avto... In sedaj želim, da bi lahko služil še nekomu drugemu.
    Avto je letnik 1994. je zelene metallic barve.. je čudovit. podatke dobite na spletni strani:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1144311

Sicer pa, da povem zakaj bi bil ta avto vreden nakupa. Bil je redno vzdrževan, ampak to pomeni dejansko predno vzdrževan. Deli, katere sem menjal so bili kupovani pri Novaku (Avtonova). Avto ima nov rele za pumpo goriva, ima novo pumpo goriva, ni minilo pol leta kar je bil na generalni obnovi motorja. Menjan je bil tudi hladilnk in pumpa za vodo. no cel kup informacij lahko dobite pa še direktno od mene na številki 041 902 901.
    A saj res... sem pozabil omenit da ima avto nove ploščuce za zavore, stare pribl 14 dni...

Re: Spet en XM naprodaj

U tale je pa res lep:c: . Me malo mami samo nimam dosti denarja:cc:
    CXM

Comment

Mogoče se cena še kaj spusti, resen itak vemo da si.

Comment

Žal s težkim srcem:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1145164
        Cuore sportivo.....

Comment

Za tega bi moral ledvico prodat:biggrin: . Sta pa oba zelo lepa.
          CXM

Comment

Ja pa sta res lepa - mašina pri prvem je še čist blin-blink! Pa tud drugi je zlo fjn - še na plin laufa ;) , sam kaj, k me ta loterija skoz okol prnaša ;)

Comment

Originally posted by Peter New post replay
              Kaj pa se je za vraga zgodilo, da ga prodajaš?

Comment

Gapman, ali ima tvoj klimo?
                CXM

Comment

Ne klime nima
                  se pa cena lahko spusti
                  to pa itak da vemo kako gre avto prodajat.
                  Bil sem danes na sejmu.. spraševanja polno.... kupi pol pa golfa2 dizel...
                  CX prestige, če me pokličeš na 041 902 901 se pa lahko kej zmenmo. Poveš mi lahko kolk bi ti dal pol bomo pa vidl, kaj se da zment.
                  Last edited by Gapman; 19th November 2006, 13:19.

Comment

Avto je treba najprej pogledat in šele potem se o ceni pogovarjat. Če pa je veliko predrag(za tvoj žep) pa potem sploh ne gledaš tega avta.
                    Ko sem nazadnje prodajal avto sem čist živčnega fasal. Pogledam po oglasniku, dam najnižjo ceno ne kliče noben. Rečem OK. Grem k dilerju rečem kot da za avto če vzamem Pic-a. Reče 400k Sit. Pridem domov in dam avto za 400k v oglasnik(da dilerji ne služijo). In glej ga zlomka me pokliče eden in reče da bi pa on dal 300k za avto in to brez da bi ga vidu. Taki avti pa so se prodajali po 600k Sit. Mislim bi ga zbrcal. Jaooooooo
                    Oziroma diler mi je dal 500k za avto samo tistih 100k popusta mi ni mogu pol še pri Pic-u spustit.
                    Se prav jaz bi avto za 400 prodal in un bi mi spustu ceno za 100 pa bi bilo isto.

Pol pa narediš da ti je najlažje. Avto pelješ k dilerju pa je
                    Last edited by Jerry; 19th November 2006, 16:22.
                    Citroen kot citroen:prijtelja:

Bojim se, da res ne bo zadnji!

Comment

Se s3njam. Avto je res treba vidt, kat pomeni, da je avto možno pregledat. Se razume. Pa testna vožnja in tako dalje. to je obvezen del kupovanja avta...

Comment

@gapman - tale XM je meni zelo znan - ali si ti iz (okolice) Bizovika oz si morda tam kupil tvoj XM?
                        OK

LP

Citroënovc

Comment

Sem iz Mengša, veliko sem se vozil po Ljubljani. Avto je v moji lasti leto in dva meseca, sicer pa ga je prej vozil moj oče in sicer kar nekaj let (ne vem natančno, bilo pa je okoli pet let. Tudi on je vpisan na ta forum in sicer pod ime xmm.
                          In še to... Če ste opazili se je cena za avto spremenila na ugodnejšo, namreč zanimanje je bilo prenizko ob taki ceni.

Comment

Originally posted by Gapman New post replay
                            Sem iz Mengša, veliko sem se vozil po Ljubljani. Avto je v moji lasti leto in dva meseca, sicer pa ga je prej vozil moj oče in sicer kar nekaj let (ne vem natančno, bilo pa je okoli pet let. Tudi on je vpisan na ta forum in sicer pod ime xmm.
                            In še to... Če ste opazili se je cena za avto spremenila na ugodnejšo, namreč zanimanje je bilo prenizko ob taki ceni.
                            prodamo ga za smešno ceno, glede na vložene dele,desni gumi nosilec, bencinska pumpa, zavore..., VENDAR PA NIMAMO PROSTORA ZA 2 PICASSOJA IN XM-A

Comment

Računajte, da vas bo doletela sreča ali da boste dali cca. 50% popust.

Moje izkušnje kažejo, da redkokateri potencialni kupec XMa premore cekinov za poln rezervoar goriva.

XMM, cena ni smešna, temveč žalostna. Sicer 4 leta starejšega kot je tvoj, s podobnim nivojem vzdrževanja (pri servisu, ki se ga tu gori ne omenja), plinsko napravo, delujočo klimo in vso ostalo dodatno opremo, sem pred kratkim prodal kolegu za 150k SIT. Če bi vedel, da bo tako zavlačevanje s snegom ...

Comment

Working...
                              X