Announcement

Collapse
No announcement yet.

prav bi mi prišla kakšna pomoč pri moji xantiji

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• prav bi mi prišla kakšna pomoč pri moji xantiji

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem dokaj nov voznik hidravlike, zato me predvsem zanima kako kaj z vzdrževanjem. Vozim XANTIO 1.8i 16v letnik 1998, 223000km prevoženih.

Sedaj nameravam narediti velik servis in me zanima če pozna kdo kakšnega dobrega mehanika v okolici Maribora oz. Štajerske?

v zadnjem času imam probleme z vžigom avta, brez gasa mi vgasne. zadeva se ne dogaja vedno, ampak vsake tolko časa. na avtocesti sem tudi opazil da avto nima moči. vsaj 30km/h je počasnejši kot je bil nekoč. rahlo me skrbi. kaj bi lahko bilo narobe? ima kdo podobne izkušnje?

moral bi tudi zamenjati sprednje teleskopke oz amontizerje. sem se že nekaj zanimal glede cen zato vem da ni poceni (novo), je kje kakšna cenejša opcija?

avto bi rad naredil čim bolj udoben za vožnjo po naših GROZNIH cestah. kakšni predlogi, izkušnje?

na avtu bi še moral popraviti tudi par majhnih stvari zato iščem dobrega serviserja predvsem za starejše citroene?

prosim razpišite se, na citroen forumu ni niti enega, ki bi mi kar koli pomagal :(

Working...
X