Announcement

Collapse
No announcement yet.

DALJINSKO ZAKLEPANJE

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DALJINSKO ZAKLEPANJE

Kako lahko uporabim obstoječi sistem dalj. zaklepanja(xantia 95 l 1.8i), ki nima blokade-kode. Od starega lastnika sem dobil samo navaden ključ, ker so mu tistega z daljinskim ukradli. Se, da ugraditi mogoče samo modul od kake druge xantie z otpada. Izdelava novega ključa stane celo malo premoženje.

Hvala za odgovore !
    sigpicSreća, pa nema snijega, ko bi ga čistio po ovoj vrućini!

Re: DALJINSKO ZAKLEPANJE

Po mojem bo najcenejša varianta neoriginal pri kakšnem avtoelktričarju.

Comment

iz xantije X1 bi rad uporabil dele daljinskega zaklepanja za nek drug avto, ki ima samo centralno zaklepanje. zanima me kako deluje normalno centralno zaklepanje - ali ze ima vgrajene motorcke na vratih ki z zaklepanjem enih vrat dobijo kontakt tudi motorcki na ostalih vratih ki se potem zaklenejo?
      ali je potem finta daljinskega zaklepanja samo sprejemnik vgrajen nad ogledalom (pri X1) in ce je to vse? nisem se odpiral pri sprejemniku tako da ne vem, ce je tam ze kaksno vezje ali gre od sprejemnika samo kabel nekam... mogoce na racunalnik?

tenks

Comment

Izenači kode na sprejemniku in ključu. Kode so mehanske in so na kodirnem čipu na obeh enotah nogice po vrsti v stanju 1, 0 ali 2. Polotaš na fino in dela. Oglej si z lupo pa boš razumel. Dobi star ključ pri Binetu ali kje na servisu in ga predelaj na svojo centralo.

Comment

Pozdrav!

Da ne odpiram nove teme: Centralno zaklepanje mi sicer deluje, ampak le če zaklenem od znotraj, pilot pa je izgubljen.
          Kupil sem novo daljinsko centralno zaklepanje in sicer znamke Giordon v686tr(oddajnik, sprejemnik, kabli), ki se lahko vgradi v vsa vozila z že obstoječim centralnim zaklepanjem.
          Sedaj pa me zanima, ali lahko sprejemnik priklopim na kable, kjer je še original sprejemnik ali kako drugače.
          Sicer sem dobil nekakšna navodila ampak se na njih ne spoznam.
          Piše takole:

Citroen Xantia 96

CZ krmiljeno z maso:
          rumeni, črnorumeni in črni na maso
          rdeči na 12V, oranžna fraj

beločrni na rjavi no627
          beli na zeleni 628, oba iz šoferskih vrat

smerniki
          modra kabla na beli no233 in beli no234, oba v šopu kablov v levem pragu

Ali morda kdo ve kako naj to priklopim?
          Ali se morda da utrip smernikov vezati preko stikala za vse štiri smernike?

Prosim za pomoč in Hvala!
          LP
          CITROEN - The only car I love!
          CITROEN - My way of life!

Comment

Pozdravljeni,

a ima kdo za prodat ali podarit cel daljinec ali sam tipko za original daljinec xantia x2, pa gumo nad tipkami na daljincu za centralno zaklepanje ??
            se pa da tole v tujini kupiti, sam ne vem a ima kdo to pri nas, nisem spraševal še pri novaku v trgovini in še kje ......

lp
            opazujem pregledujem

Comment

Working...
            X