Announcement

Collapse
No announcement yet.

VISA-nekaj vprašanj

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: VISA-nekaj vprašanj

Amontizer-Turnšek Drago, relacija lj-litija, Vuga nova gorica...

Comment

Originally posted by Čojko
      Avti na plin so veteranska zadeva. No, morda ste eni premladi pa ne veste kako in kdaj je bilo to.

Ni važno, sem le človek idej. Porihtaj VIZO in uživaj.

Lp Čojko

Avti na plin niso čisto nič veteranske zadeve, ampak ob teh cenah goriva, postaja že kar kruta realnost, da bo treba na to mislit, nafta se vse bolj bliža ceni 70$.

LP

Mare
      :cc:

Comment

Lep pozdrav. Včeri sm razdru števc pa pozabu neki fotk nardit. No bom dans še enkrat razdru, ker so crknale lučke za prikaz porabe. Števc mi je nihal včasih 10km/h včasih pa tudi za 100 in več, pa sm namazl os kjer je pritrje magnet in zej normaln dela. Me pa znanima, če ima mogoče kakšn števc odveč in pa stikalo, ki je opisan mal naprej, tko za rezervo, če tole crkne. Zej mam pa naslednje vprašanje. Kako se razdre stikalo na levi strani volana(stikalo za luči, smernik, brisalci), da bi brez polomljenih delov zamenjal žarnice?
        Ne preveč brat, ker ni nč pametnga napisanga!!

Comment

Evo, nabavu sm diske pa ploščice, kar me je stal 14 tisočakov. Zej sm lovu za ležaji. Ve kdo mogoče kakšne so oznake, da si prišparam delo z razdiranjem in potem setavljanjem, da bom lahko nabavi9l ležaje?

Comment

Lp, sem nov na našem forumu in z veseljem spremljam vaše pogovore.
            Namreč sam imam lepo viso in me zanima če kdo ve za kakšna lita platišča za njo! Za kakršnokoli informacijo vam bom hvaležen. Rabim tudi desno gumo ki pride med prednjo lučjo in odbijačem, amortizer prtljažnjega prostora, pepelnik armature v modri barvi :)

Comment

Lep pozdrav. Am je kr težko kskšn del dobit pa da je še dobr, sam sm imel veliko problemov in še zej jih imam. Najboljše da mal po forumu pogledaš najbolje pod PRODAM in tam najdeš da nekdo dve visi prodaja oz. pred kakšno urco sm klical in ene ni več ena pa še je, se ti splača poklicat. Neki te bom vprašal kr tko. Altenator mi crkuje in imaš mogoče kakšn altenator dobr doma, če ne druzga vsaj navitja in ohišje kar se ostalih delov tiče(krtačke, in ostalo kar je privito na ohišje ne rabim, rabim v bistvu sam os in da je na njej dobr baker, za dobro vzpostavitev toka s krtačkami). Rabil bi pa še eno zadnjo levo šalčko za amortizerje ker je ta šla po gobe in tudi za ta del se naproščam.

Comment

Za ležaje vprašaj pri Eurotonu na Tržaški (Brezovica LJ), zastopnik za SKF, ležaji in vodne črpalke ter jermenski kompleti. Nič ne razdiraj, najprej naj po katalogu pogledajo. Krtače kupujem pri Kogovšku v Dravljah (LJ)

Comment

Ležaje in diske zamenjal, prav tako novez zavorne ploščice in vse skup me je stal 45.000 sit z delom vred. Zdej me je na cedilu pustil še altenator in pa zadnja leva šalčka amortizerja in pa vse ostalo kar pač morm porihtat. Ležaji so vsi SKF-ovi diski in pa ploščice pa lucasove.

Comment

Na žalost nimam nobenega rezervnega dela za viso:(

Comment

@nace in hidro, probajta konaktirat amipick(vojko) če nima verjamem, da ve kdo ima in vama bo pomagal

Comment

Garac: Danke for nasvet. Bomo kontaktiral osebo. Altenator sm dal obnovit in ob 10.00 ga grem iskat da ga zmontiram na avto. Sledi še menjava šalčk in obnova amortizerjev. Potem kar se teh delov tiče je avtu zrihtan, in mislim da potem sledi rihtanje rje.

Comment

Garac, hvala lepa za prijaznost in nasvet!

Comment

Originally posted by garac
                            visa con gasol ha, ha, ha...
                            Super sličice, hvala, Garač!

LP,
                            Marulek
                            Veni, vidi, Visa.

Comment

tale lepotica je last našega člana "visarja" osebno bi želel, da kdaj kaj zapiše o njej, je res lepo obnovljena. Zakaj obnavljati viso ko pa lahko lepo kupiš? zato ker je posebnež! Visar? ne! Visa! zakaj visa? Ker je 4x4!
                              hvala g. Piklu, ki jo je rešil propada in lepo obnovil
                              Attached Files

Comment

IN spet se javljam iz savinjskega konca. Imam sledeč problem. Sklopka je šla k vragu. Je to zlo težko menjat? Vem da je treba mašino vn vzet pa to, sam zanima me kolk časa gre prbližn za to in če kdo ve za kterga k bi lahka to porihtal, al se lahka sam lotim? Povem še sam to, znam kr dost stvari popravt in tut tole zadeva bi zrihtal, če bi vedu kolk je kej zakompliciran.

Comment

Working...
                                X