Announcement

Collapse
No announcement yet.

Avtodeli - sklopka za Citroen serijo A

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 2cv
    replied
    Re: Avtodeli - sklopka za Citroen serijo A

Super da si me na sinter spomnil pol oni še delajo ...
    To s sklopko je miserija ki mi še ni jasna. Staro koplet sklopko ki je vrjetno uredu samo lamela je bla zdrajsana mam še zraven avta.
    Ko sem ga kupil sme se kako leto vozil s slabo sklopko ce nism prevec grdo gledal in prevec nabil gasa je se malce prjela drugac je drsela pa avto nikamor...
    Potem sem dal novo koplet valeo predno sem šel na češko in dans sklopka v kurcu totalno.. spomlad je avto mal cukal in sem ene par mesece stelal zajlo.
    Sedaj nimam več kaj stelat ne vem kako mi je sploh ratal prit iz kp v lj v nedeljo.
    Skratka saltam ko foruma lahko brez skloplke ...
    Ni pa mi jasno kako se to zjebal .. ocitn bom moral ko bo denar naročit iz tujine in čakat poštarja
    avto pa podrem drug teden pa vidim kaj zajebava..

Leave a comment:

• zz214
    replied
    Re: Avtodeli - sklopka za Citroen serijo A

Torej NUJNO rabim sklopko za citroen 2cv pred letom 82
    ......komplet ali samo lamelo,lamelo so mi obnovili pri "sinterju"

Leave a comment:

• 2cv
    started a topic Avtodeli - sklopka za Citroen serijo A

Avtodeli - sklopka za Citroen serijo A

Ali je kdo oz kateri član tega porala kaj domač z slovenskimi trgovinami z avtodeli. Sam ne vem kje bi kaka bila sem zadnjih 40 let bolj slab potrošnik. Torej NUJNO rabim sklopko za citroen 2cv pred letom 82 ,... kej bi se dalo to dobiz in za kako ceno

po netu sme pobrskal poslal ene 5 mailov na besedo avtodeli in dobil en ngativen odgov en bi jo zrihtal dražje kot je v tujinitako da se vedno to iščem in NUJNO rabim ce kdo je kej bliz ce ve za kako trgovino naj povpraša pa mi pove.
Working...
X