Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako znizati saxo-ja

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kako znizati saxo-ja

Namen imam znižati saxo-ja za 4 cm in me zanima glede torzije ali jo je treba zamenjat ali se štela?

Re: Kako znizati saxo-ja

Če se prav spomnem, ko so mi razlagali kako se niža Ax-a...mislim da se torzija štela. Premika po nekih "zobih" ...

Kaj pa spredaj? Si kupil nove fedre?

LP
    Goran

Comment

mhm spredi sm uzel super pro ferdre in baje so kr uredu da ni blo še nobene reklamacije na to fermo!in za kolko si ti spustu svojga?

Comment

kiro firmo fedrov si vzel?

tam ko boš menjal fedre, ti še naj spusti torzijo...
        The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
        www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Originally posted by Groza New post replay
          in za kolko si ti spustu svojga?
          A mojga nisem ... je na original višini... mislim da jih je bilo na forumu nekaj ki so si AX-a znižali, pa tudi moj sosed si ga je znižal :-)

LP
          Last edited by GoX; 22nd January 2007, 20:39.

Comment

Nekaj je v prilogi vendar ni tako preprosto kot se vidi. Ko se spraviš pod avto šele vidiš da je to ponavadi še kar zarjavelo in gre narazen le z kladivom. Vendar pazljivo ker lahko narediš kar nekaj škode predvsem na mostu.
            Ti pa odsvetujem nižanje iz svojih izkušenj ker so sami problemi največ pa zaradi neznanja ker se mimogrede napačno lotiš razdirati.
            Jaz sem znanje iskal na nekih angleških forumih ker so oni zelo veliki ljubitelji saxojev.
            Jaz svojega ne znižam nikoli več :)
            Attached Files

Comment

mislim, da maš najbližje Citroen Merlak servis, tam so cool dečki, ki vedo kak se stvari streže... pa ti nebojo mosta nič zajebal... je pa tud odvisn kolk starega saxa maš... meni en v mb tud ni htel oz. kao ni mel kluča za torzijo kr je bil 93 in 94 letnik... a kolegu pa čez mesec na cc-ju komot spustil...
              The Only Way Is Up!!!!

CTS Team

Comment

ja men je na servisu reku da je spustu že 10 saxojev tko da mislm da mu bo ratal. mam pa saxoja letnik 01 tko da ni še tok zarjavet:bald: .sam kr me skrbi je to da se mi ne bo torzija s časom dvignla al pa posedla!

Comment

ko jo spustiš je tak kot na začetku spuščanja... drugač pa imamo v cts-u enga ''divjaka'', ki je saxa zabil zadi v podn... pa čist cool vse...
                  The Only Way Is Up!!!!

CTS Team

Comment

Working...
                  X