Announcement

Collapse
No announcement yet.

GSi pri nas

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: GSi pri nas

no v salonu
    Attached Files

Comment

to pa je bil moj pallas
      Attached Files

Comment

Zdravo Garač

Povej kerega leta si imel tega GS-a oz.kaj se je z njim pripetilo.
        Kdo ve koliko je še registriranih GS-ov v Sloveniji. Moj je že eden takih.
        Branko

Comment

ja, bo pa že recimo 6let od tega!
          Potrgalo mu je jermena! potem sem dal noter 1,3 motor, nekaj časa je bil v uporabi, kasneje sem motor prodal 100dem orestu z., če ga poznaš?
          On se je s tem motorjem fural še kaki 2 leti, potem pa je tisto ful gnilo žabo podaril mikiju. (gs strokovnjak z štajerske)
          to srce menda še vedno bije v eni izmed gs-k.
          Zadnjič sem šel s čojkom na ogled one lepotice serije 1, pa me je spet zgrablo, da bi si eno lepo žabico skup spravil, ker še mem nekaj delov (tudi novih)

Comment

@branko1, prosim napiši kaj o svoji žabi, pa kako slikico, upom, da bo to čimprej storil tudi igor, ker njegova gs ka je res ena redkih (med prvimi v slo letnik 1972)

Comment

hvala za čestitke :)

zanimiva barvna shema tvoje male žabe, garač, moja je tudi bla podobna, samo da sem uporabljal zeleno temeljno barvo :D Zakaj pa ti ne vzameš tistega GSa ? Rabi samo novo barvo in enga poštenega mehanika, pa ful dober model je ! A imaš kaj od tistih delov viška-za prodat ?

Comment

žal sem se odločil, da nič več ne bom prodajal, še več, pred dnevi sem celo nekaj dokupil

Comment

a pol resno razmišljaš o GSu ? Super ! Že imaš kakega "v paci" ?

če pa ti bo kaj delalo gužvo ... :) Že res da imam polno podstrešje delov ampak glej ga zlomka, vedno ko kaj rabim tega nimam :)

Comment

Zdravo dečki.

Moj GS se prodaja na avto-netu - itak je edini.
                    Tam si lahko ogledate in presodite sami.

Branko

Comment

Zdravo dečki.

Moj GS se prodaja na avto-netu - itak je edini.
                      Tam si lahko ogledate in presodite sami.

Branko

Comment

Originally posted by Abraxas
                        Zakaj pa ti ne vzameš tistega GSa ? Rabi samo novo barvo in enga poštenega mehanika, pa ful dober model je !
                        Tisti GS me še danes matra! O njem sem zvedel zelo veliko in ni samo nova barva in pošten mehanik. Če bi dobil nekje njegov originalni motor ga takoj vzamem.
                        sigpic

Comment

ja to z motorjem sem mislil pri poštenem mehaniku. A lastnik je stari motor vrgel proč ?!? A je še kaj drugega poleg motorja ? Notranjost zgleda super, gnil tudi ni.
                          Taka je menda zgodba veliko lepih starih avtov, ki so jih 20 let skrbno čuvali stari ateji, potem pa jih dobili sinovi/vnuki in po kratkem postopku spravili v razsulo.

Comment

@Abraxas, a še vedno stoji tam zapuščen za blokom pri tistemu tipu iz Koroške?
                            sigpic

Comment

ne vem, jaz ga sploh nisem videl, sem si pa naredil predstavo o njem iz fotk na netu in pogovora z Mikijem.

Comment

čojko, imam stari tip GS, neprimerno boljši od tistega v SG, vse original. zadnje leto mi stoji v oddaljeni garaži, kar mi gre precej na živce. mogoče bi me kaka zanimiva ponudba prepričala v prodajo. če te zanima, lahko dobiš več info na zs. lp.

Comment

Working...
                                X