Announcement

Collapse
No announcement yet.

GSA Pallas projekt

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Abraxas
    replied
    Re: GSA Pallas projekt

daj daj čojko
    tolko dnarja nebi smel zapraviti na tem avtu, ki je zelo soliden glede na slike (pa tudi v živo se mi je zdel) . Mene je moj Pallas stal cca 450 jurjev z nakupom avta in novimi gumami vred. Skoraj pol tega dnarja je šlo za ličarja ( pri izbiri katerega sem se nategnil prvič in drugič), ti pa, če se prav spomniš, maš v žlahti profesionalca iz te stroke.
    Moj avto je bil na začetku precej gnil, zamenjal sem vsa vrata, zadnje blatnike,prag,zadnjo havbo, sanke, pa še kako flikco tu in tam. Tale pa, glede na to da je iz Italije, kjer ne solijo cest, ne bi smel biti niti približno tako gnil. Je pa bil moj GS znotraj razen umazanega stropa ( ki ga ni mogoče več očistiti) po mojem res zgledno ohranjen, pa tudi mehanika je bila v solidnem stanju. Ne vem kaj si ti predstavljaš pod obnovo avta, če hočeš avto, ki bo dobesedno iz salona, se strinjam, to stane ogromno denarja. Ampak, nekatere sledi obrabe lahko vzameš kot patino, ki pa staremu avtu po mojem mnenju paše.
    Ko pa avto enkrat začneš voziti, pa itak... za vsako mušico ki prileti na havbo dobiš živčni zlom, kaj šele kamenček :D
    mene je kar groza prve buške, ki jo bo moj Pallas kasiral na parkirnem prostoru pred kakim nakupovalnim centrom...
    kaj sem hotel s tem povedat, če imaš preveč zrihtan/ohranjen avto se na koncu ne moreš sproščeno vozit z njim. To pa spet nima smisla, da ga imaš samo za gledat ( no ja, vsaj meni ne )

pozdrav

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

saj si mislil tajnika nk koper?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

a boštjanov spak je končno fertik?
    ja sem slišal, da ena firma na štajerskem, ki se ukvarja z obnovo starih citroenov hoče 1.3m za obnovo spačka! HALLO! za ta denar kupim spačka, ko iz štacune, ne pa da svoj avto vozim k "strokovnjakom"
    če boš kako stvar sam naredil, ne pa vse dal mojstrom delat, boš mel avto kot praviš v nulo za pol tega denarja!

Leave a comment:

• Čojko
    replied

To so denarci za zrihtat avto v nulo. Koprskemu tajniku so zrihtali dobrega spačka za 1,7 MSIT.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

a to si računal še tule pa bicikl za 500jurjev na strehi?
    za milion mam pa že ds, cx al kaj podobnega, ne pa gs.
    a si bil tako navdušen nad tidto značko rally, da si hotel z njo na dirke?
    če jo boš kupil ti podarim eno plehnato feltno za gs

Leave a comment:

• Čojko
    replied

Uh, bolj kot razmišljam bolj sem v dvomih. Za jo zrihtat po mojih željah sem v končni fazi najmanj ob miljon.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ja, res je od Vojkota.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

mism kva? a rezerva tud feltne nima al kva? prodam feltno za gs (plehnato) cena akcijska 100€, veteranska zadeva, to je drago!

Leave a comment:

• Citroenovc
    replied

Tale je pa od Vojkota, ane? Lep GSA :) Maš da prideš na Hydroraid z njim :)

Leave a comment:

• Čojko
    started a topic GSA Pallas projekt

GSA Pallas projekt

Sem sredi resnih pogovorov o nakupu GSA 1.3 Pallas letnik 82 iz omejene serije Rally, ki je ni zabeležene nikjer na netu ali v drugih meni poznanih dokumentih. Omejena serija Rally naj bi vsebovala 700 vozil za Italjansko tržišče v znak neke zmage nad nečim (baje). Od navadnih Pallasov se razlikuje po plavi armaturki, alu. platiščih in morda še čim.

Še nekaj fotk

Lp Čojko
Working...
X