Announcement

Collapse
No announcement yet.

GSA Pallas projekt

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: GSA Pallas projekt

Čojko, saj si še mlad. Boš pa katero drugo priliko zagrabil. Ali pa redno rihtaš svojo xsaro, ki bo čez 20 let tudi biser, kot danes 2cv. No, kot recimo 2cv ne bo nikol, ampak vseen bo pristen oldtimer.
    I feel Citroënic
    ---------------
    Lp, David

Comment

malo za lušte delat ena slikca od mojega GSA pallas:
      Attached Files

Comment

O jebela - lep :c:

Saj verjetno si že kaj o tem pisal - ampak kje si pa ga našel? Verjetno uvoz ali kako?

Lep, res lep ... pišuka ...

a sem že rekel, da je lep :xnotworthy:

Ti, kolk Limonc pa maš ti trenutno? GSA, GS, XM ... Respect!
        OK

LP

Citroënovc

Comment

Čojko,saj ti je žlahta povedala,zate je Xsara in konecdd: .Ne išči veterana,ker kar ti iščeš lahko najdeš le v sanjah-odlično in poceni.Pri nas tega ni ,kaj pa Francija?Rihtaj Xsaro in čez 20let bo unikat primerek!Tomaž,kje si pa najdel tako lep avtek,nekam znan se mi zdi!?:scratchchin:
          mon,votre,AMI

Comment

pa bicikl!

Comment

citroenovc, hvala - manjka še 0,5 GSbreaka 1.serije. ta avto pa sem pred dobrimi tremi leti kupil od amipicka in izvira iz nekega italijanskega avtoodpada, kljub temu pa je bil zelo dobra osnova za rihtat - ne za razstave, ampak za nekaj let vsakodnevne uporabe. tako sva z mikijem (no, predvsem on) mehaniko zrihtala v nulo, ga temeljito zaščitila, barvanje je bilo zelo nizkoproračunsko, zice je preoblekel marulek, manjka mu še par detajlov, sprednji odbijač je še vedno sposojen ... doslej sem prevozil 25000 (skupaj ima samo 112000 prevoženih), dela odlično.

Comment

Točno ja - ti si še enega GS Karavan d.d.-jaš :)

Amipick je Vojko, ane?

Ti, OK, sej pravijo, da papirp renese vse, pa da na fotkah se da vse fotošopat - ampak deluje kar precej OK tudi za na razstave :)

Ti - a oranžni Club je še v dnevni uporabi ali kako?

Se še spomnim, ko sem ga popeljal en krog - đast bjuuutiiifullll ekspiriens :)
                OK

LP

Citroënovc

Comment

karavan čaka, da bo čas, gsa je res od vojkota (se je takoj oglasil), oranžni pa že dobro leto počiva v garaži:
                  Attached Files

Comment

Ve kdo za dober manjalnik za GS l.79? Kar se pa tice radija ki bi dobro zgledal v GS-u, priporocam Marantz (srebrn), prvi radio z digi skalo, l.78, na ebaymotors.de se pojavi vsaj 2x na mesec, cena do 100EU... D

Comment

Working...
                    X