Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kdo

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• dvorjan
    replied
    Originally posted by Interceptor
    pol se pa postavlja vprašanje, kakšno garažo bi to mogu met da bi spravu vse 4 not...:wbounc:
    Ce mi dajo te stroje, potem bom pa ja postavil tudi garazo, servisni park ter mini avtopralnico. :)

Lp,

Dvorjan

Leave a comment:

• H3llAng3l
    replied
    pa še tole..
    Attached Files

Leave a comment:

• H3llAng3l
    replied
    mhm... pri nas bo tudi treba garazo postavit... placa je dovolj zanjo.. more bit vsaj za 3 avte ;) al pa se mal vecjo, pa notr en hladilnik kavc in radio/tv, pa se bomo meli kje zbirat in gledat stirkolesne lepotce ;)

Leave a comment:

• Tito
    replied
    He he, vsaj 9,5m x 6m tlorisa. Tako leseno smo naredili pri nas, da bo prostor za dva vsakodnevna avtomobila (moj BX in ženin Punto), ter za spačka in žabo, ki jo imam namen kupiti. He he, ima nas ludih i posle rata...
    Dolgo sem cincal, ali naj gre denar za žabo ali garažo. Ker pa žabe nisem imel kam dati pod streho (edino je zasedal že spaček), sem se odločil najprej za garažo. Sedaj moram zopet šparati od začetka, ampak bom kasneje lahko vsaj žabo zapeljal pod streho.

[Edited on 1-7-2005 by Tito]

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    pol se pa postavlja vprašanje, kakšno garažo bi to mogu met da bi spravu vse 4 not...:wbounc:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ds, cx in sm bi imel raje serijsjke, Bx 4tc, bi pa imel tak, kot je ma sliki ja, lahko pa pristavijo zraven še naslednika xsaro kit car, al pa naj bo kar 4 kolesno gnana wrc ja, če je že bx 4tc

Leave a comment:

• H3llAng3l
    started a topic Kdo

Kdo

bi mel tole v garazi naj dvigne roko fun0803:
    Attached Files
Working...
X