Announcement

Collapse
No announcement yet.

CX serija 2 se prodaja

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• CX serija 2 se prodaja

Slučajno sem mal šnofal po avtonetu pa sem najdu da se prodaja en CX 22 break.
    Tko iz "aviona gledano" kr lepo zgleda :)
    Ma lublanske tablice.
    Ga kdo pozna?
    link (oglas potekel)
    Last edited by garac; 7th December 2006, 17:56. Reason: avto net, poteklo

Re: CX serija 2 se prodaja

ja zgleda res lep, škoda ker nima klime, pa kak druga barva bi mu lepo pasala. če iščeš CX-a se ziher splača iti osebno pogledat.
    lp, Vlado

Comment

Šel pogledat, probal, kupil. Avto je drugače v dobrem, voznem stanju in je celo leto registriran. Manjši problem se mi pojavlja predvsem pri električni napeljavi, sumim na slabe mase, bom pogledal in vam sporočim.
      LP

Comment

U, fino! Sem ga še ravno prejšnji teden gledal na www.avto.net. Me veseli, da ga je kupil nekdo iz foruma. Bodi še tak dober, pa daj kako slikco gor. Lp

Comment

Evo, problem je bil v alternatorju, dal drugega, zamenjal olje, filtre, zdej pa laufa ko urca. Slikce sledijo.

Comment

Končno sem si vzel čas in detajlno pregledal podvozje. Če je zunanja karoserija dokaj dodro obnovljena se na podvozju odraža nestrokovnost odnovitve. Našel sem kar nekaj mest prerjavetja, sploh ko začne človek drezat v izolacijo, ki jo je povsot na pretek. Najbolj kritičen je levi prag in desni zgornji del blatnika, pa še kje bi se kaj našlo.
            Ima mogoče kdo kakšno idejo, kako bi se dalo te stvari sanirati oz, kako bi se najbolj pravilno lotil zadeve, namreč celotnega avtomobila ne nameravam in nimam namena popolnoma razstavljat.
            LP

Comment

amipick (vojko) dobiš na zs njegov gsm, on bo vedel, kaj je best solution

Comment

Vojko ti ne more dat št. preko ZS ker nima internetne linije še montirane.

Comment

ma sem jo dal jazst

Comment

Nekaj slikic za enkrat:
                    Attached Files

Comment

Na hitro zgleda kr uredu. Katere opozorilne lučke ti svetijo? Volanska letev je OK? Pa tisto gnusno ročico menjalnika enkrat pol zamenjaj. Drugače je kar luškan.

Comment

Evo še nekaj detajlov podvozja.
                        Čez kak mesec nameravam začeti stvar sanirati, prosim za kakšen komentar.
                        LP
                        Attached Files

Comment

Uhh jebela! Je pa kar fajn razžrto. Pokliči uporabnika Dragerja pa ti bo on znal povedat kako in kaj.

Comment

Gnil je tam kot je bil moj samo dosti manj. Je pa res da je še zastava mela bolši pleh:b: men je še zdej ostal na dvorišču mal cx-a oz. njegovih ostankov. Zanima me če si že dal dol tisto plastiko, ki je dana čez prag in kakšno je stanje spodaj, pa še v zadnjih koloteki zgoraj kakšno je stanje me zelo zanima. Vidim pa da je bilo uporabljeno veliko bitumna in to je bil namazan kar čez rjo-tako kot pri mojem. Jaz sem se sam pri sebi odločil da o cx-u ne razmišljam dokler ne bom imel vsaj 5000€ v žepu.
                            Last edited by cx prestige; 19th January 2007, 19:29.
                            CXM

Comment

Pod plastiko je pleh zdrav, zgleda, da je bilo to že zamenjano, zadnji kolotek zgoraj je brez lukenj. Te velike luknje sem naredil sam s tem, ko sem drezat v izolacijo, na pogled pa je bilo vse v najlepšem redu.
                              Skratka najlažje je nič popravit le veliko lepenke in bitumna.

Comment

Working...
                              X