Announcement

Collapse
No announcement yet.

CX Prestige

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• CX Prestige

Kukam malo po internetu pa zagledam popravljen oglas od Sebastjana in njegovega CX Prestiga.

Napisal pa je tole:

"prodam citroen CX25 PRESTIGE letnik 88' prvemu interesentu z denarjem.
    je črne barve in ima sivo notranjost.
    pridite ga pogledat!" govorice na nekaterih forumih o stanju vozila so le podpiranje lenobe!!"

Ma nemoj! Kaj nalimam kšne slike?

Re: CX Prestige

Raje ne dajaj slik,saj potem otroci ne bodo smeli več gledat foruma:cc: !
    mon,votre,AMI

Comment

kaj pa sploh štima / ne štima na tem avtu ? Na slikah v oglasih zgleda čisto spodobno, ne bom pa samo zarad firbca skuril celga tanka benzina.

Comment

Na kratko.. VSE! Od elektrike (avto načeloma vžge -kabli), klime spljoh ni - treba na novo napelat, kabli v vratih in drugod razcveteni kot marjetice, mankajoči ele.deli, notranjost prevrtana (ker je hotu se it neke sound tuninge) od armature dalje, hidravlika je bla načeloma ok.... načeloma. Karoserija, da ne govorim!

Comment

V bistvu za dele bi bil še dober,ali pa če imaš doma prestiga z gnilo karoserijo!?
          mon,votre,AMI

Comment

Tko, jst sem kupil ta avto, pa mi reče prodajalc ja je volan za poštimat, avspuh, nosilc motorja jst rečem, dobr, ja pa še šipa je razbita, pa diski, jst si mislm ajde mal drago bo tole. No pol pa dons dam zadnja kolesa dol ker se drugač ne vidi kolotekov, in kaj zagledam? LUKNO, same luknje povsod lukne, pol dam dol tiste plastične pragove luknje take da skor not padem:cc: .Strop mi bo pa glihkar na glavo padu. P.... sem jezen:a: predvsem nase ker sem se nategnu 200 na uro.
            CXM

Comment

Čaki ma kašn prodajalec? Ai si od autodilerja ga kupu al kaj? Kaj ti ga ni sebastjan prodal? Tega imaš?
              Attached Files

Comment

Ja Sebastjan mi ga je prodal, ampak ga nism z imeno hotu omenjat. Vbistvu sem mislu da že veste da sem ga od njega kupil.
                Last edited by gigo; 1st October 2006, 15:26.
                CXM

Comment

Ti pa boš imel dela s tem prestižem. Ne bom nikoli pozabu ko mi je reku, da je v izpravnem stanju ko pa sm se pripeljal gor in ga zagledal mi je hmal slabo ratalo.

Comment

Reku mi je da je razočaran nad ljubitelji, ker ga ni hotel noben kupit.
                    ps. zdej vem zakaj.
                    CXM

Comment

Ja in tolažil te je, da ima nekaj prijateljev iz okolice, ki imajo tudi cx-e in lahko zrihta za male pare kakšen kos. Kaj ti je dal pol tudi originalne feltne, ki so se mu valile gor po hiši? Pa druge vratne obloge, pa kakšen motorni kos?

Comment

Ja dal mi je feltne, oblog za vrata mi ni dal, razen če misliš tiste Hi-Fi obloge za vrata, ki tehtajo 10-15kg. Dobil sem dosti rezervnih delov ampak vse take, ki jih ne rabim. Ja pa ima prijatelje s kosi za cx-a.
                        CXM

Comment

Ma ja sej sm vedu. V tistem prestižu je tolko bitumna nakacanega noter, da je sedaj armiran kot oklepnik. Mislim, da se mu je kilaža ziher povečala zab 80kg. Kaj boš pa naredu z elektriko? :tpuzzledle: Boš dal komu delat al se spoznaš sam? Ker kolkr se jst spomnim je stvar čisto uničena. Ponekod treba na novo napelat ne? Klimo boš mogu na novo sestavt, šasijo porihtat... JOJ nečm niti mislit. :ushock:
                          :xdrink:
                          Attached Files

Comment

pa ne fantu vse volje vzet, veliko sreče in uspeha pri obnovi

Comment

Pa sej volje mu ne manka. Sej je vedu kaj je vzel. Z veseljem mu pridem tudi pomagat ga porihtat. Se bom morda še kaj naučil. he he
                              Last edited by gigo; 3rd October 2006, 14:41.

Comment

Working...
                              X