Announcement

Collapse
No announcement yet.

CXi na ebay

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• CXi na ebay

No slučajno sem se spomnil pa malo vtipkal na italijanskem ebay noter CX - in eto prvega lepotca, ki mi ga je vrglo ven ...

Predvsem so "zanimivi" števci ... hmmm .. kaj neki ga je pripeljalo k temu da je šel to zamnjat ...

sam drugače pa zgleda BP ...

Lep ko ...

http://cgi.ebay.it/citroen-cx-2400-g...QQcmdZViewItem

No do takrat, ko bomo za takega šparali - bo pa tale več kot odličen:
    http://cgi.ebay.it/CITROEN-CX-PRESTI...QQcmdZViewItem
    Madona je detajlirano narejen - Gaši - ti si po moje največji poznavalec modelčkov tu - se strinjaš??
    Last edited by Citroenovc; 16th March 2006, 17:05.
    OK

LP

Citroënovc

Re: CXi na ebay

Tapravi Cx je zgleda res vreden tistih 8000€ - kot nov! Je pa v tisti garaži še nekaj prelepih starih Citroenov.

Lp Čojko
    sigpic

Comment

Ga zrihta v nulo... en kup dnarja vloži... pol ga celo prodaja?! In najhujše?!?!?!?!?!?!?!??! ŠTEVEC!!! ss:
      Ne moreš letet kot orel, če imaš okoli sebe same purane:biggrin:

Comment

Evo to je za mene avto... Pa svaka čast ej... Kak je lep ko satan pa ko novi ej... Jao samo v garažo pa gledat... Zgleda pa, da ima res garažo polno tega... Eh ni nam lahko...

http://www.citroen-tuning-slo.com

Comment

Skrt,italjani so pač taki.Uštimajo avto v nulo,pol ga pa prodajo.Tudi ,če ga prodajo za 8000 ali večeur,ne dobijo nikoli tisti denar notri.Poznam itljanske cene za taka dela,in so neverjetni.Primer:barvanje spaka(ne lih naj naj) je po 3000 in več eur!Potem pa ga prodajo za 2000 eur...Očitno jim je tak hobi všeč!?
          mon,votre,AMI

Comment

Hja no, ta nesmisel bi še sprejel...

AMPAK POGLEJ ŠTEVCE?!?!?!?!??! ss:

Comment

Kaj pa je s števci narobe? Ima pač le nekaj 100 km po total generalni obnovi. Saj je skoraj kot iz fabrike. Meni je to še bolj OK, kot da bi imel nekih 200.000 + km.

Lp Čojko
              sigpic

Comment

Sploh veš kak je sicer števec od CXa?
                Kilometri me nič ne motijo!

Comment

Kako bi jst kašnemu manjaspageti zavil vrat alpa mu naredu buls eye, da bi pol vsaj vedu kakšna je original inštrumentacija cx-a. Pa kaj ni mogu vsaj od kšnega drugega cx-a na ebayu dobit?!

Comment

@gigo - po moje on dobro ve kakšen BI moral bit ... pa mu že kaj všeč ni bilo ...

Saj zato sem pa tudi v originalu izpostavil ... Avto porihtan U NULO - števci pa?? A mogoče kdo ve - a so to morda za kake trge delani bili - ker v določenih primerih so pri Citrotu za nekatere trge ven metali svoje inovativne števce in vgrajevali nekaj zelo podobnega temu - set okroglih uric na Al brušeni podlagi ...
                    Še posebej so bile temu podvržene DSke za določene trge in pa GSke ...
                    OK

LP

Citroënovc

Comment

tole je jaeger inštrument plošča, bla je original dodatna oprema (GSX,GSX2,GSX3 so jo imeli serijsko), v GSa kar paše(čeprav je kiklopsko oko veliko boljše), v CXa in žabo pa niti najmanj.
                      Last edited by Abraxas; 17th March 2006, 14:44.

Comment

Kul Abraxas - se nisem mogel spomnit, kdo je že bil proizvajalec ...

Ja v tujih GSXih (ne Yugo verzijah) so bili taki števci serijski ... saj zato sem tudi pomislil, da mora biti nekaj na tem, da so tile "original" roba ... Sam res ne pašejo ...
                        OK

LP

Citroënovc

Comment

So pa velika rariteta in še toliko bolj naredijo ekskluzivo iz CX-a.
                          sigpic

Comment

Sicer ne paše sem, vendar jsi je za obliznit prste in še kaj http://cgi.ebay.it/Citroen-DS-2-3-Pa...QQcmdZViewItem
                            sigpic

Comment

Ja Čojko - tale ma še original klimo noter :o
                              OK

LP

Citroënovc

Comment

Working...
                              X