Announcement

Collapse
No announcement yet.

Avtoelektrika

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

nastavitev šob

zanima me, če mogoče veste, kdo, kje, v sloveniji nastavlja šobe in pumpo za CX dizelaša

Comment

Pravijo, da je BOSCH servis v Kopru najboljši.

LP

Mare

Comment

Vužgi CeIks, vužgi ;)

Najboljši je bil tipkan komentar - prost prevod bi bil:
        "saj običajno lepo vžiga, samo tokrat je ..."

Močno upam, da res ....

http://video.google.com/videoplay?do...itro%C3%ABn+cx
        Last edited by Citroenovc; 18th July 2006, 21:51.
        OK

LP

Citroënovc

Comment

Re: Vužgi CeIks, vužgi ;)

men pa tole ne dela! a sem jest mau čudn, al je moj raćunalnik mau smešn?
          a ga je citoenovc mau u kamn?

Comment

Mislim, da se je malo zaf...rknil pri linku. Pravi link je spodnji, filmček pa (za moje pojme) ni nič posebnega. Pač ne vžge, jebi ga.

http://video.google.com/videoplay?do...itro%C3%ABn+cx
            Življenje je takšno, kot si ga naredimo. Eni v Banovcih, drugi v službi, tretji pa ...:eclipsee_steering:

Comment

Mau sem premal gledal kaj in kako je c/p ...

Ja saj ni nič posebnega - samo že ideja, da greš to posnet - mi je zabavna ...
              OK

LP

Citroënovc

Comment

Re: Avtoelektrika

Pozdravljeni,
                Se na kratko pridružujem temi hlajenje vode v hladilniku vode z motoventilatorji. Jure je večino stvari že primerno pojasnil, zato samo dodatek.Pri CX-ih II.serije imajo vsi modeli ne glede na motor, termoelektrični kontakt na hladilniku vode ob levi luči spodaj. In ta vklaplja delovanje motoventilatorja-ali pa obeh, odvisno od izvedbe. Pri vzdrževanem električnem sistemu niso potrebni nobeni dodatki v obliki ročnih stikal v kabini in podobna šara. V odvisnosti od temperature vode v hladilniku se vklopi prva ali druga hitrost motoventilatorja. Post hlajenje ni potrebno zaradi velike hladilne površine hladilnika vode, zato po odvzetem kontaktu izklopi tudi motoventilatorja. Za vsa ostala vprašanja glede avtoelektrike v CX-ih sem dosegljiv na tel. 041/693-440
                CX Franc Celje

Comment

Working...
                X