Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rjava hladilna tekočina?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Rjava hladilna tekočina?

Manjši napad panike sem dobil, ko sem ugotovil, da ima moj CX rjavo hladilno tekočino. Škodina je namreč popolnoma bistra, vendar ima aluminijasto glavo motorja, kolegov yugo pa pravtako rjavo (vem, čudovita primerjava:D) Je to torej normalno ali je situacija kritična?

OK, sej vem da je blo tole že nekej časa nazaj napisan... ampak
    a se ni nekej časa nazaj (hmmm a nisem to lihkar napisal) dobil nek super-duper antifriz k ni bil prozorno modrozelen ampak oranžen... OK, jebiga, sem šraufal motorje, pa je blo neki tazga v kawasakiju... se nisem kej dost sekiral, ker je zadeva delala (oz. ko mi je en ventil vmes crknil, sem ga odstranil iz sistema... očitno že ni bil življenskega pomena hahahaha).
    Skratka, nič bat. Če ni vode v olju, ni panike... pa če ne kadi sumljivo belega dima. Ko mašina laufa. Sicer kliči gasilce. Ali pa naženi mularijo drugam kadit. :D
    Pa zakaj tile smeškoti zgledajo long-dead pa že malce plesnivi?
    :P
    OK, jezik rdeč... dobr je.

LP

Comment

ja, tista super dooper zadeva je navaden petrolov antifriz na katerega laufa tudi moj avto. A to zdej ni lih v redu al kako??? U bistvu je prekrasno roza barve, ko se ga zmeša z vodo, škodilakov pa moder. Najbrž samo barvilo...

Mi pa po malem zgineva hladilna, kar pa ni ravno dobro, ne? OK, enega krivca sem že eliminiral (počena ekspanzijska posoda), naslednji precej očitni je zjeban hladilnik (roza lise po površini na cajte se kadi ven) pa tudi mašina bi znala kakšen deci popupat. Je precej mogoče, da jo je kdo že zakuhal...

Comment

Jah un k sem od njega kupil kawo, je rekel da je neka super duper rejsing varianta... fotru (ki je mel škodilaka dokler ga ni razbil) sem pa zaplenil modro... tko da čist možno da je blo tist od kakšnega super duper citroena :D

LP

Comment

Working...
        X