Announcement

Collapse
No announcement yet.

AX 4x4 1.4i

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: AX 4x4 1.4i

a ni mogoč za nivo olja?!? da ga je premalo pa v ovinkih pač zasveti..
    The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
    www.citroen-tuning-slo.com

Comment

pomoje ni, ker je ta rdeča lučka locirana tam ko se konča skala temperature hladilne tekočine in bi morala zasvetiti ko ko je temperatura v rdečem območju

Comment

malo brskam po anetu in če je kak interesent za ax 4x4, sem našel enega.
        V kakšnem stanju je avto, pa ne vem.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2556857&show=

aja, če gre za isti avto, je bil verjetno vožen samo rikvec, ker iz 116000 leta 06 na 94000 leta 09 :)
        citXaTD&yAmWR

Comment

Zdej pa imam par uprašanj glede axa 4x4 imam že druga taga axa pa me zanima če bi se dalo kje dobiti kakršne koli dele za ta avto kajti prvi je šel na streho in direkt u razgradnjo pri drugem sem pa lansko zimo z zadnjim desnim kolesom zadel v robnik in sem skrivil feltno in mislm da še zadnjo roko ker mi kolo postran stoji in ko se vozim po snegu mi naenkrat samo zadnji koned potegne po svoje. zanima me če kdo ve kaj bi se kle dalo naredit ali se da zamenjat samo tazadno roko a je treba cev most. potem druga svtvar pa je kako bi se pogoni obnesli na tem avtomobilu če bi dav močnejši motor notri ne veo od saxoja vts a bi kardan in diferincjali zdrzal ali ne. pa če kdo ve za kšne tak motor?

aja kr sem pa brav po forumu pa ax 4x4 res najbl iskana zadeva u sloveniji teško najdeš kerga trenutno se tut nobeden ne prodaja jest sem mojega kupil v gradcu ker na mobile.de se jih pa prodaja še ene par komadov vendar pa je en problem ker se tega ne da registrirat z avstrijskimi papirji ampak za pozim za po snegu tko ni problema... ;)))

hvala za odgovore

Lp

Comment

Working...
          X