Announcement

Collapse
No announcement yet.

'UNBLOCK DIESEL FILTER'

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• skrt3
    replied
    Re: 'UNBLOCK DIESEL FILTER'

Originally posted by gargamel
    Poskusi pri različnih serviserjih. Jaz 206ko vozim k Rodexu v Radomlje in sem še kar zadovoljen. Mogoče pa bi ti znal tudi kakšen citroen servis (Jenko, Jerovšek) pomagat če avto ni več v garanciji. Druge konkretne ideje pa žal nimam.
    Se popolnoma strinjam! Poskusi še na kakem servisu vprašat! Sploh pa pri Citroenu lahko tud poskusiš, sej je to vse PSA familija.

Skrt

Leave a comment:

• tomaz555
    replied

Čist ne zastopim, a hvališ a grajaš Peugeota.

Leave a comment:

• gargamel
    replied

Poskusi pri različnih serviserjih. Jaz 206ko vozim k Rodexu v Radomlje in sem še kar zadovoljen. Mogoče pa bi ti znal tudi kakšen citroen servis (Jenko, Jerovšek) pomagat če avto ni več v garanciji. Druge konkretne ideje pa žal nimam.

Leave a comment:

• ata_gizmo
    started a topic 'UNBLOCK DIESEL FILTER'

'UNBLOCK DIESEL FILTER'

Pa smo spet tam, še vedno nisem pozabil vztrajnika (pa tudi rešil nisem nič :( ), pa že imam novo zadevo zaradi katere mi odpadajo lasje, kaj moraš takšni pač so 'sodobni' avtomobili.
    Na displayu se mi občasno pojavi sporočilo 'UNBLOCK DIESEL FILTER', pri meni se začuda to NE dogaja samo nad 3000 rpm. Avto je P307, 2.0 HDI, 110 KM. Zaenkrat še nisem opazil sporočila za FAP aditiv, na servisu namreč trdijo da je to v povezavi z FAP-om????? -> pa še marsikaj drugo trdijo, odvisno na katerem servisu se pozanimaš!! Servis je bil opravljen pred cca 5000 km.
    Ma kdo kakšno idejo, sumim na senzor v ohišju filtra???

Pa še za vse tiste, ki sprašujete, kakšen je peugeot in ga imate namen kupiti:
    Pokvari se ravno tako kot vsak drugi avto (bilo katere znamke!!), tisto deutschland uber a.... več NE obstaja. Problem je v tem, da pri novejših avtih popravila pač STANEJO, ter da so zaposleni na pooblaščenih servisih premalo strokovno usposobljeni, za reševanje napak (sunce jim .....).
    V opremljenosti peugeota prekašajo 'samo' japonci, glede vožnje, pa so nekateri drugi avti navadni 'lojtrski vozi'. Napisal sem že na forum da nikoli več peugeota, to vzamem sedaj nazaj, s tem da bi raje imel 407-co.
    Jaz sem se za nakup avta odločil na podlagi primerjav testov in mnenj na internetu, tako sem izločil ostale 'konzerve'.
    Lp
Working...
X