Announcement

Collapse
No announcement yet.

KUPIM NOSILEC ZA KOLO,za na vleč.kljuko

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• KUPIM NOSILEC ZA KOLO,za na vleč.kljuko

Če ima kdo kakšno idejo,kje bi to dobil?
    Montira se zelo enostavno in to na vlečno kljuko.Gor se obesijo lahko tudi 3 kolesa.Mislim pa,da nekaj podobnega uporabljajo tudi lovci za prevoz divjadi)
    Hvala

Re: KUPIM NOSILEC ZA KOLO,za na vleč.kljuko

Pozdrav iz M.Sobote

Teh nosilcev se da kupiti malo morje prek ebay-a. Pojdi na ebay-de in
    vtipkaj fahrradtrager. Imajo vse mogoče tudi take ki se montira na kljuko.
    Jaz sem pred kratkim kupil prtljažnik za na zadnja vrata enoprostorca in ni
    panike. Vse ok

Branko

Comment

Re: KUPIM NOSILEC ZA KOLO,za na vleč.kljuko

Te prtljažnike izdeluje (me drugimi) tudi Thule, v Ljubljani jih lahko kupiš v PeterŠport; če imaš srečo, imajo morda celo kakšnega rabljenega.
      Imaš pa(vsaj) dve vrsti teh prtljažnikov; eni so "orng", imajo nosilce za bicikle (1-4), luči, nosilec za registrsko tablico. Te sorte je Thule.
      Imaš pa tudi "italjanske", ki izgledajo kot ena rogovila nataknjena na vlečno kljuko. Ne vem, če te rogovile ustrezajo prometnim predpisom.

Sam sem imel Thule, pa je bil preokoren; zložen ni šel v prtljažnik, zelo težak (žena ga ni mogla sama prenest iz garaže v avto). To je bil star model, novi so bili potem lažji in zložljivi. Skratka, prodal sem ga in kupil "rogovilo", ker mi je bilo škoda dat 90kSIT za novega Thule.

Aha, "rogovilo" (italjanski proizvajalec) sem pred cca 2mi leti kupil v eni športni štacuni v medvodah, tam blizu rondoja. Rogovile (une, katere si videl pri lovcih) pa dela tudi en tip v Gostečah pri Škofji loki.
      Last edited by kacajdr; 24th March 2006, 12:04.

Comment

Working...
      X