Announcement

Collapse
No announcement yet.

C4 totalna katastrofa

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• C4 totalna katastrofa

http://www.avtomobilizem.com/forum/v...r=asc&start=40

C4 je totalna katastrofa...

http://www.citroen-tuning-slo.com

Re: C4 totalna katastrofa

V večini primerov pišejo samo tisti, ki imajo težave, zato je treba na tkašnih forumih pričakovati graje, manj pohvale (razen v primeru, ko so ljudje v svoj avto zaljubljeni in iščejo zanj dodatne pohvale :D ).
    Novopečeni citroenovec... takšen s srcem

Comment

Ma ne vem nekaj sumljivo smrdi, namreč vsa vozila kupljena v Tomačevici tresejo. Tako da velja če srečaš kraševca in gada, gada pusti, kraševca ubi.

Comment

Ma uni v Tomačevci je bolj tra-la-la servis. Mojemu očetu niso na rednem servisu pregledali zavornih ploščic in so po 2000km začele drsat po diskih...
        LP
        Xsara Picasso 2.0 Hdi 2002

Comment

Ja mi je celo sosed tega servisa reku da so divjaki in ne opravljajo servisec kot je treba. Lih včeraj pa mi reku še en kolega da mu C4 trese in da mu ga nočejo popravit, je bil pa kupljen gor.

Comment

Sem si vzel malo časa in prebral zadevo...
            Spet dobiš občutek da so citroeni kante in Golfi najboljši avti na svetu. Za koji ku... pol kupujejo citroene!!!!???

Pa še vedno ni menjal servisa. Noče užalit prijatelja ki mu je prodal katastrofalen avto.
            Vroooom! - Merida 903 Road

Comment

Ja noče užalit prijatelja, prijatelj se mu pa smeje za hrbtom. Vprašanje kaj je bilo s tistim avtom preden ga je on kupil, čim se izmikajo servisiranju točno vejo kje je problem.

Comment

Vseeno ... servisi očitno nikoli niso bili močna stran Citroena (pa ne bi zdaj primerjal z ostalim firmam, mi je vseeno). Tako je recimo hidravlika čisto po nepotrebnem prišla na slab glas med vozniki in vsi so se je izogibali, samo zaradi tega ker na tistih servisih niso znali poštimat par osnovnih in enostavnih stvari
                Xantia - edini po nemško narejeni Citroen

Comment

Mater, tisti bukselj sploh ni bil na nobenem drugem servisu, zdaj se je pa kar v tožbo vrgel...
                  Novopečeni citroenovec... takšen s srcem

Comment

Ja ne vem zakaj je problem pelat na drugi servis. Pred par tedni sem bil na rednem servisu v Grosupljem pa pride en človek s tri mesece staro Xsaro Picasso (kupljena v Novem mestu). Prižgala se mu je lučka (STOP al nekaj takega), klical je na Citroen assistance in so mu rekli naj gre na Citroen. Šel je glih mimo in se je ustavil (prej še nikoli ni bil tam). Toni je vzel delovni nalog napisal kaj je narobe in NI VPRAŠAL kje je kupil avto in zakaj ga ni kupil pri njih in naj gre rajš v novo mesto in podobne solate.
                    Če nimaš sreče pri enem greš k drugem... konec debate.
                    Vroooom! - Merida 903 Road

Comment

ker sem opazil da je nekatere od vas zanimala tema o mojem C4 dodam se en neizpodbitni dokaz: Mnenje sodnega izvedenca, .... Sej razumem da je meu kdo sslab dan ko ga je sestavlu ma useeno no !!!!!!!!

vsekakor ce se ne da brat je na tem naslovu citljivo:

http://www.avtomobilizem.com/forum/v...8200&start=200
                      Attached Files

Comment

Ali so že šli čez tisti rok (ne vem, mislim, da je dva meseca) v kateram ti morajo avto zrihtati, če ne so ti dolžni dati novega?

Comment

ne ker mi avto vsaki krat vrnejo v roku enega tedna in deluje po par dni. Vsekakor sedaj ga dejansko nocem vec, niti popravljenega ker se potem itak use nazaj pokvari.
                          Samo zanimivo je pa da me na vsak nacin posiljajo iz Kopra v Tomacevico in me ne vzamejo oni !!!

Comment

Tale izvedenec je pa zelo strokoven. Ugotovil je, da klima ne deluje ko je zunaj ničla, in sicer po tem, da se šipe rosijo. In še kup bedarij je notri napisanih, tako da se človek sprašuje kje dobijo licence za to kar delajo

Vseeno, napak na avtu je pa res veliko
                            Xantia - edini po nemško narejeni Citroen

Comment

alex - ne bodi pameten in preberi prav. Da klima ne dela je vedel in se ve, kar pa se ni vedlo in je bilo potrebno dokazat je da se se v vozilu takrat rosijo ko se nebi smele !!! Vsaj na citroenu v Tomacevici so vztrajali da ni res da se sipe rosijo !!
                              Kdaj si se videl v avtu nastati kondenz na sipi?? (v Tekocem stanju ne megle) in sploh pa kdaj je se komu zamrznilo vetrobransko steklo od znotraj??

Comment

Working...
                              X