Announcement

Collapse
No announcement yet.

chip tuning iz 90 km na 116 km

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• chip tuning iz 90 km na 116 km

Zanimajo me vaše izkušnje, kje ste to počel , za koliko ste povečal moč motorja, kakšen je bil strošek in kakšne so bile težave po chipanju.

predvsem me zanimajo izkušnje z motorje 20hdi 66kw (90)km

Re: chip tuning iz 90 km na 116 km

poklič na RSR (LJ) pa vpraši... poveča se za tolk kot oblubijo... cene pa so bile za starejše letnike ex 60k, novejši čez 100k.. najboljš vprašat...
    The Only Way Is Up!!!!

CTS Team
    www.citroen-tuning-slo.com

Comment

kolega je čipal P307 2.0 HDI (isti motor)....bistveno bolje vleče, cena še 90k SIT (RSR)....skratka po letu in pol uporabe brez ene težave in še vedno dela. Poraba ista kot prej.

Comment

Imam XP letnik 2005 66kw original in sem ga chipal iz 90hp na 130hp. Avto odlično vleče, sicer ga ne priganjam po nepotrebnem ampak samo ko rabim.
        Končna hitrost je 205, kar sicer tudi ne prakticiram... izmerjena samo za test.
        Chipan avto vozim že od samega začetka in sem naredil že 122000km in nisem imel še nobenih problemov.

Tisti, ki ste v dilemi ali bi ga nabrili na 110 ali 115 konjev, ste lahko brez skrbi. Priporočam samo pazljivost pri neogretem motorju in ugašanju motorja, ko je potrebno počakati nekaj trenutkov, da turbina izgubi na obratih.

Lep pozdrav

Comment

Kje si ga čipal iz 90 na 130?

RSR ki ima nekako najboljše reference ga z 90 čipa na 110.

Če pa je 110 (kar pa XP 2.0 HDi vsaj pri nas niso bili ampak samo Xsare) pa čipa na 130.

Comment

Tukaj imate LINK .

Comment

Berlingo 2.o HDI 90KM na 110KM pri RSR motor je bol živahen in pospešuje boljše. Končan hitrost je ostala ista sam prej pridem do nje.Poraba ob vožnji 140km po avto cesti prej 8,5 zdaj 8,2 nisem testiral pri max hitrosti ker se mi zdi škoda motorja in spravljanje v nevarnost sebe in ostale zaradi testiranja.

Comment

Imama Xsaro 110 ali 136KM chipano pri RSR do zdaj dela vse OK. Poraba ista ali malo manjša avto pa vleče 30% boljše. Končna hitrost večja za kakšnih 15km to je nekje 210.
                Edina napaka je ta da ni 6 prestav. Jaz bi še kar šaltal

Comment

Working...
                X