Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Veliki" servis

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• mukotrpni
    replied
    Re: "Veliki" servis

:scratchchin: pa še nekj v naših podjetjih se izdelujejo gume in jermena za avtomobile vseh znamk.Izdelava papoteka tako:Izdelujemo izdelek za.....,potem se pa zamenja napis na izdelku in naprej delaj za..............Na koncu izdelek za enega nemškega izdelka in korejskega izdelka v ceni hod 1:3, narejeni pa v SLO ,iz istega materijala in istih karakteristik ,samo z drugim imenom.Videno in delano.

Leave a comment:

• hadei
    replied

Originally posted by Andrej New post replay
    Eja... Za 150 jurjev že skoraj novega picasota dobiš...
    Kaj moram napisat na katerem pooblaščenem servisu so mi to povedali?!.....Raje ne ;). Tudi meni se zdi pretirano vendar, če so mene "nategnili", sem jaz vas.

MUKOTRPNI...se strinjam s tabo. Tudi meni so to ponudli na ne enem izmed pooblaščeni servisov, vendar so tudi s neooriginalnimi deli dražji kot pri "mojem" serviserju. Že pri urah imajo predpisan daljši čas servisa + višja cena dela.

V glavnem za takšno veliko razliko v ceni NE GREM NA POOBLAŠČEN SERVIS, ker se po kvaliteti opravljenih storitev v ničemer ne razlikuje od NEPOOBLAŠČENIH SERVISOV. Se pa v ceni.
    Last edited by hadei; 14th December 2006, 21:18.

Leave a comment:

• mukotrpni
    replied

je možno tako ceno dobit z org.deli,vendar men so tud neoriginale dali na pooblaščenem servisu,žig citroen,rač ,vse -stvar dogovora

Leave a comment:

• Andrej
    replied

Eja... Za 150 jurjev že skoraj novega picasota dobiš...

Leave a comment:

• hadei
    replied

Ja, valjda. Zakaj pa ne. Nerodno je v primeru, da pelješ na POOBLAŠČEN CITROENOV servis in ti opravijo servis z neoriginalnimi deli. Ampak to je spet druga zgodba. Navsezadnje vse dele ne delajo avtomobilska podjetja sama, temveč imajo kooperante kateri izdelajo določen del, nato pa vtisnejo LOGOTIP avtomobilskega podjetja za katerega je del narejen.
    Naprimer.....za BMW delajo neka tesnila v GUMARNI MARIBOR.

Aja, da ne pozabim. Danes sem se pozanimal koliko bi prišel takšen servis na pooblaščenem servisu.....khmm...khhmm, če se niso zmotili 130.000,00 - 150.000,00 SIT. Ali je to možno?!
    Last edited by hadei; 14th December 2006, 17:59.

Leave a comment:

• tomaz555
    replied

Ali servisi sploh smejo vgrajevati neoriginalne dele? lp

Leave a comment:

• hadei
    replied

:jioka:...stari... ti me ubijaš :lol83:.

.

Leave a comment:

• Andrej
    replied

Kolko pa bi bilo na servisu z neoriginalnimi deli?

Leave a comment:

• hadei
    replied

OK...mogoče sem narobe vzel tvoj post.
    Ni bilo bitno, da je žig ampak je bilo mišljeno, da sem servis opravil pri uradno registriranem servisu, kateri pa pač ni pooblaščen za CITROEN.
    Da pa je z žigi tako kot ti praviš, pa je tudi res.

Poceni lahko tudi ti prideš skozi, če nisi preveč "CITROEN SERVIS Z CITROENOVIMI DELI".

Leave a comment:

• jolbe
    replied

Nimam nobenega problema in sem napisal da je lepo da si prišel poceni skozi.
    Zapičil sem se samo v tvoj ''žig v servisno knjigo'' ki v tem primeru ne pomeni nič.

Leave a comment:

• hadei
    replied

ČOJKO....glede olja TOTAL DIESEL 10-40

Leave a comment:

• hadei
    replied

Zakaj se ne piše javno?! To je pač davek katerega tako ali tako vsak plača. Pri takšnih servisih se mi ni za zajebavat. Raje imam vse črno na belem.
    ZATO SEM TUDI PLAČAL TA DAVEK.

Sicer pa ne vem zakaj nekateri iščete dlako v senu. Ta post sem postavil samo zato, ker smo v nekem drugem postu komentirali o ceni servisov in sem tam napisal, da bom opravil veliki servis pri NEPOOBLAŠČENEM SERVISERJU, ker je cena občutno nižja kot pri POOBLAŠČENIH SERVISIH. Samo to je namen tega posta in nič drugega.

.
    Last edited by hadei; 13th December 2006, 20:15.

Leave a comment:

• Čojko
    replied

Kakšno olje si nali v motor?

Leave a comment:

• hadei
    replied

Originally posted by jolbe New post replay
    Nepooblaščen servi + žig v servisno knjigo!

Drugič pridi k meni, bova iz enga krompirčka izrezljala citro znak...pa ti jih pritisnem kolikor češ. Zraven še napišem datum in moj podpis....pa bo servisna knjiga zlata vredna.

Sicer pa si dobro in poceni prišel skozi.
    Ne vem v čem je tvoj problem vendar....kar se tiče računa in žiga je mišljeno predvsem v tem, da je uraden servis. Registriran in ne kar eden fušarski, kjer potem brez računa ne moreš opravit reklamacijo. Če bi SLUČAJNO šlo kaj narobe. Nikoli se ne ve.

Ti pa si zaradi mene daš v servisno knjigo žig MESARIJE FINGUŠT.

.
    Last edited by garac; 13th December 2006, 21:30.

Leave a comment:

• jolbe
    replied

Originally posted by hadei New post replay
    Evo, kot sem v enem postu (katerega ne najdem :D) napisal, da bom v kratkem opravil veliki servis pri nepooblaščenem servisu in poročal o ceni...in se je zgodilo.

CENA (s računom in žigom v servisno knjigo): 61.841,36 SIT oz. 258,06 €
    Nepooblaščen servi + žig v servisno knjigo!

Drugič pridi k meni, bova iz enga krompirčka izrezljala citro znak...pa ti jih pritisnem kolikor češ. Zraven še napišem datum in moj podpis....pa bo servisna knjiga zlata vredna.

Sicer pa si dobro in poceni prišel skozi.

Leave a comment:

Working...
X