Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Veliki" servis

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• "Veliki" servis

Evo, kot sem v enem postu (katerega ne najdem :D) napisal, da bom v kratkem opravil veliki servis pri nepooblaščenem servisu in poročal o ceni...in se je zgodilo.

CENA (s računom in žigom v servisno knjigo): 61.841,36 SIT oz. 258,06 €
    MENJANI DELI:
    OLJE 10-40 DIESEL 6.400 SIT
    OLJNI FILTER 1.699 SIT
    ZOBATI JERMEN 6.051 SIT
    NAPENJALEC 4.437 SIT
    NAPENJALEC 3.870 SIT
    ANTIFRIZ 1.995 SIT
    MIKRO JERMEN 4.302 SIT
    VODNA ČRPALKA 8.778 SIT
    DELO 14.000 SIT
    Kot majhen sem vedno želel voziti TDI....sedaj sem zrastel :a8s1g:

Re: "Veliki" servis

Kje si nabavil dele, zdijo se mi kar ugodni? lp

Comment

Kar pri serviserju.....samo pripelješ, plačaš in odpelješ ;)

Comment

pri katerem serviserju (lahko pošlješ na ZS, če misliš da bo reklama) :-)

Comment

Mahh...reklama gor ali dol. Mene ne moti. Če pa moti admine pa naj zbrišejo post.

SERVIS:

ALEŠ VIŠNAR S.P.
          Gmajna 16
          2317 Oplotnica (to je v bližini Slovenske Bistrice - tam, kjer smo dobri ljudje doma :biggrin:)

Jaz osebno priporočam ta servis, ker so RES DOBRI in POŠTENI. Edini servis pri katerem nimam potrebe ali "nuje", da sem prisoten (kdo bi si mislil) ;).

Še pri tem servisu (122000 km) sem rekel naj menjajo VSE kar je za menjat....roke, končnike, ležaje, zavorne obloge itd...itd...v glavnem, da ga v celoti pregleda in menja kar je potrebno. Evo menjal je le to kar sem napisal, čeprav VEM, da je pogledal še ostale stvari....to vedno naredi. Eni bi menjali pol avta samo, da zasluži...to vemo vsi.
          Če ima kdo željo, da bi pri njemu opravil servis lahko grem tudi z njim do servisa.
          Če je reklama....je zato, da se ne bomo nategovali pri raznih pofuklih, ki te želijo samo opičit za denar.

Če si ne zaslužimo, da so naši konjički dobro servisirani pri dobrih serviserjih potem res ne vem......reklama gor ali dol.

.
          Last edited by hadei; 13th December 2006, 12:22.

Comment

Originally posted by hadei New post replay
            Evo, kot sem v enem postu (katerega ne najdem :D) napisal, da bom v kratkem opravil veliki servis pri nepooblaščenem servisu in poročal o ceni...in se je zgodilo.

CENA (s računom in žigom v servisno knjigo): 61.841,36 SIT oz. 258,06 €
            Nepooblaščen servi + žig v servisno knjigo!

Drugič pridi k meni, bova iz enga krompirčka izrezljala citro znak...pa ti jih pritisnem kolikor češ. Zraven še napišem datum in moj podpis....pa bo servisna knjiga zlata vredna.

Sicer pa si dobro in poceni prišel skozi.
            Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

Originally posted by jolbe New post replay
              Nepooblaščen servi + žig v servisno knjigo!

Drugič pridi k meni, bova iz enga krompirčka izrezljala citro znak...pa ti jih pritisnem kolikor češ. Zraven še napišem datum in moj podpis....pa bo servisna knjiga zlata vredna.

Sicer pa si dobro in poceni prišel skozi.
              Ne vem v čem je tvoj problem vendar....kar se tiče računa in žiga je mišljeno predvsem v tem, da je uraden servis. Registriran in ne kar eden fušarski, kjer potem brez računa ne moreš opravit reklamacijo. Če bi SLUČAJNO šlo kaj narobe. Nikoli se ne ve.

Ti pa si zaradi mene daš v servisno knjigo žig MESARIJE FINGUŠT.

.
              Last edited by garac; 13th December 2006, 21:30.

Comment

Kakšno olje si nali v motor?
                sigpic

Comment

Zakaj se ne piše javno?! To je pač davek katerega tako ali tako vsak plača. Pri takšnih servisih se mi ni za zajebavat. Raje imam vse črno na belem.
                  ZATO SEM TUDI PLAČAL TA DAVEK.

Sicer pa ne vem zakaj nekateri iščete dlako v senu. Ta post sem postavil samo zato, ker smo v nekem drugem postu komentirali o ceni servisov in sem tam napisal, da bom opravil veliki servis pri NEPOOBLAŠČENEM SERVISERJU, ker je cena občutno nižja kot pri POOBLAŠČENIH SERVISIH. Samo to je namen tega posta in nič drugega.

.
                  Last edited by hadei; 13th December 2006, 20:15.

Comment

ČOJKO....glede olja TOTAL DIESEL 10-40

Comment

Nimam nobenega problema in sem napisal da je lepo da si prišel poceni skozi.
                      Zapičil sem se samo v tvoj ''žig v servisno knjigo'' ki v tem primeru ne pomeni nič.
                      Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

OK...mogoče sem narobe vzel tvoj post.
                        Ni bilo bitno, da je žig ampak je bilo mišljeno, da sem servis opravil pri uradno registriranem servisu, kateri pa pač ni pooblaščen za CITROEN.
                        Da pa je z žigi tako kot ti praviš, pa je tudi res.

Poceni lahko tudi ti prideš skozi, če nisi preveč "CITROEN SERVIS Z CITROENOVIMI DELI".

Comment

Kolko pa bi bilo na servisu z neoriginalnimi deli?

http://www.citroen-tuning-slo.com

Comment

:jioka:...stari... ti me ubijaš :lol83:.

.

Comment

Ali servisi sploh smejo vgrajevati neoriginalne dele? lp

Comment

Working...
                              X