Announcement

Collapse
No announcement yet.

C8 ropota

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• C8 ropota

Pozdravljeni prosila bi za pomoč.

Imam omenjeni avto C8,ki je imel že veliko reči menjanih(aditiv filter,filter,računalnike senzorje itd. Vprašajte rje kaj ni bilo menjano bo seznam krajši. včeraj pa mi je na avtocesti začelo ropotat ko pr norcih mislim,da je šel en ventil,je možno? če da kdo bi mi to popravil in okvirna cena tega stroška. Sedaj mi je vse delal Krošelj na Lavrici a ne dviga telefona,z njim sicer zelo zadovoljna cenovno in časovno. Kok bi me to pršlo denarja približno?

Hvala in lep dan vsem

Re: C8 ropota

Se opravicujem zanima me še display za omenjeni avto,ker mi je crknu pred približno mesecem

Comment

Takole na daljavo se ne da diagnosticirat. Dvomim pa da bi šel ventil. Kateri motor in koliko km? Lahko da je razpadel vztrajnik. Če si zadovoljna s krošljem pojdi k njemu. Javljal se verjetno ni zaradi praznikov (če se ne motim, sem njegov - ali identičen - avto videl nekje v Dalmaciji par dni nazaj). Sicer pa je najboljše zdravilo za vse tvoje tegobe jerovšek. Sicer zna biti malo dražji, a porihta vse kar je treba in ni nategun.
      Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

Pozdravljeni

No menije bila najlažja opcija kupit in star megane in se še vozim z njim ,potrebujem pa drug motor za omenjeni C8 mi lahko poveste pot kako do njega,da bo izpraven?? in ne bom imela čez 2 meseca isti šmoren? Baje nekdo v Domžalah obnavlja motorje in da garancijo ali kaj veste o tem?

Comment

Working...
        X