Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depollution System Faulty

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Depollution System Faulty

je ze kdo imel ta problem????
    Cek motorja se prizge ter na displeju pojavi ta napaka avto nekaj casa gre normalno pol pa ga zacne dusit!! imel kdo ta problem???
    jutri je treba to raziskat!!

Re: Depollution System Faulty

Originally posted by taizorko New post replay
    je ze kdo imel ta problem????
    Cek motorja se prizge ter na displeju pojavi ta napaka avto nekaj casa gre normalno pol pa ga zacne dusit!! imel kdo ta problem???
    jutri je treba to raziskat!!
    Meni se je napaka pojavila. Na servisu so mi po priklopu in pregledu sistema odkrili, da je treba zamenjati senzor nekje pri FAP filtru. Imel sem že to napako ampak mi je avto lavfal brez problema brez kakršnegakoli dušenja avta. To je napaka izpuha....možno da je FAP filter, če ga seveda imaš ??

LP
    LP Brzy

Comment

ne moj nima fap filtra!!
      moram ga na racunalnik priklopit da vidim kaj izpise!
      sicer se to ne dogaja pogosto samo obcasno!!
      nekje sem zasledil da je to mozno tudi od nafte

Comment

LP
        včeraj zvečer se je na mojem C8 2.0 HDI FAP 04 izpisla alarm "ANTIPOLLUTION FAULTY", hkrati se je prižgala rumena opozorilna ločka za motor, sam motor pa je začel delovati samo z 50 % močjo (110kmh max, 3000 rpm max). Nekako sem se privlekel do doma. Danes zjutraj sem se odločil sam nekaj ukreniti, pljunil sem v roke in razdrl luft messer. Opral (3x našprical in izpihal) sem ga z čistilom in glej ga zlomka; nardil sem cca 100 km brez, da bi se alarm pojavil. Mogoče sem ga popravil!??!

Pa še en problem: Na vsake toliko časa se mi prižge alarm "UNBLOCK DIESEL FILTER". Razdrl sem komplet filter, iz njega stočil vodo(jo je bilo kakšen deci) filter je bil lani zamenjan, zato ga nisem zamenjal. Kljub temu se mi je napaka po cca 100 km zopet izpisala.A je še kje kakšen drug diesel filter v avtu?

Pozravljeni citroenovci

Comment

lep pozdrav
          pri meni je bila okvara visokotlačna črpalka za prosti tek ki ni dovajala dovolj tlaka zato je motor treslo oz. neenakomerno tekel. na bosh servisu zamenjali del ki se nahaja za zračnim filtrom motorja (150 eur brez ddv in dela).

Comment

Working...
          X