Announcement

Collapse
No announcement yet.

parkirni senzorji

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• parkirni senzorji

lepo pozdravljeni danes mi je nehal delovati parkirni sistem,nobenega zvoka in piskanja ko dam v rikverc,
    zato prosim ima gdo kaksno idejo kaj bi bilo,kako prever da ni zvocnik kje ga najdem,kao bi lahko preiskusil senzor posebaj

L.P. mrgaboj

Re: parkirni senzorji

Pozdravljen,
    ko je meni odpovedal senzor, se mi je pri vožnji nazaj pojavil dog pisk. Dobil sem nadomestni senzor in poskušal odkriti pokvarjenega - če ne dela eden - ne dela celoten sistem, zato menim, da je majhna možnost da crkneta dva ali več senzorjev, kot običajno trdijo na servisu. Že pri drugem poskusu sem našel pokvarjenega, ga zamenjal in zadeva deluje. Že tri leta imam v rezervi še tri senzorje - vendar noče crkniti nobeden več. Sreča.

Comment

Kako zveš kater senzor je crknil? Avto priklopiš na tester, kjer ti točno izpiše kater senzor je crknil.
      Meni so v prejšni rundi crknili 4. senzorji naenkrat!!! Dva dni nazaj pa sreča samo eden :S

Comment

Ja točno tako. Jaz sem dobil dva kompleta, kjer so "crknili vsi štirje senzorji" ( za lastnika). Našel sem po tri uporabne v vsakem komletu. Glede na to, da sistem preneha delovati takoj, ko prekine prvi senzor je meni zadeva popolnoma jasna.

Comment

Je res, da se na servisih tako dela, vendar v mojem primeru ni tako. Diagnostiko sem delal sam, prav tako sem tudi senzorje menjaval sam. Dokler nisem pozamenjal vseh štirih, senzorji niso delovali?!?

Comment

@butec Iz tvojih prejšnih postov vidim, da ti govoriš za C5 MK1. Mrga pa ima novejši letnik, le-ta ima drugačne senzorje.

Comment

Working...
            X