Announcement

Collapse
No announcement yet.

Še en nakup C5 2.0 HDi

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Še en nakup C5 2.0 HDi

Zanimajo me predvsem dejanske cene stroškov in popravil ki pridejo po 160 000 kilemtrih. Se sploh splača kupit, denarja imam 5000 in jih tudi dajem v izbor.

Lp

Re: Še en nakup C5 2.0 HDi

Kupil bom najbrž takega, ki ima veliki servis že narjen. Skrbi me edino tista visokotlačna črpalka goriva, je ta napaka pogosta?

Comment

Če imaš zgolj 5.000 EUR in bi se z avtom rad vozil ne kupuj večjega avta od Xsare, Berlingota,...

Lp Čojko
      sigpic

Comment

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3872966&show=1

Gledal sem nekej takega, kakšne pa so razlike v stroških med xsaro 2.0 hdi in c5 2.0 hdi, z isto mašino?

Comment

Po fotkah izgleda avto lepo ohranjen. Če nima kakšne skrite zadeve ti bo še dolgo služil.

Sam imam C5, 2.2Hdi Excl. Avt. letnik 2004 in že preko 240k km in nisem imel nobenih večjih stroškov z vzdrževanjem.

LP Tentus

Comment

Zdravo, sem novi na forumu in imam par uprašanj glede C5
            zadeva je takšna da sem pred menjavo avtomobila in se zelo nagibam k nakupu C5 Karavan 2.0 diesel ... no vsaj glede na videno na avto.net
            sedaj pa :
            zakaj letnik 2008 s približno enakimi kilometri in opremo cena niha cca 3k€
            zakaj so cene 2009-2011 letniki s podobno opremo skoraj da iste mogoče 1k€ razlike? igra letnik tu sploh veliko vlogo? so kakšne drastične spremembe na samem avtomobilu?
            ali se posledično splača dati namesto 8k€ dobre 9k€ in kupiti 2012? ...
            kakšne so pogoste napake? ... je 140 konjev dovolj za tako težak avto (vozim se tedensko NG-MB)
            kako je glede hidravljike ? je vredno to upoštevati kot bonus ali so stroški pri vzdrževanju in se raje izogniti? (vem da je večje udobje ampak €€ so tudi pomembni)
            xeon ... kako se odnese so kakšne napake?

mogoče kakšen pameten nasvet na kaj naj bom pozoren pri ogledu? gledma pa C5 Tourer od 2008 dalje (zaželjeno 2010+)

Comment

Working...
            X