Announcement

Collapse
No announcement yet.

avto trese

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• avto trese

Kadar pospešujem oz. pohodim gas mi začne avto tresti,ko pa vozim konstantno pa je vse OK!!!Kaj bi bilo to??

Re: avto trese

Polosovine.
    Kateri avto pa imas? Verjetno gre za Citroena... Ali imas Alfo... Je bencinar ali diesel? Ce bencinar, potem verjetno motnje v sistemu za brizgavanje ali vzigalni sistem.
    Kaj trese? Samo volan ali celo vozilo? Trese tudi ob speljevanju? Ob speljevanju z do konca odvitim volanom v levo ali desno tudi trese? Ce da, istocasno zatrese tudi volan? Si opazil (slisal) kaksno skrtanje ali pokanje volanskega droga? Vas boli grlo? Glava?
    Malo bolj se razpisi o tezavi...
    C5 I 2.2 HDi - najbolj (h)udoben Citroen do sedaj !

Comment

Imam C5 2.0 hdi letnik 2003!!Trese ga pri speljevanju in pri pospeševanju,pri konstantni vožnji pa ne in nič ne škrta ozioma poka!Če pa je avto dvignjen za eno oz. dve stopnji pa se tresenje bolj občuti!!Trese pa cel avto in ne volana!!

Comment

Daj pregledat hidravlične krogle!

Comment

Originally posted by pehorunkl New post replay
          Daj pregledat hidravlične krogle!
          Pehorunkl, utemelji prosim. Kaj pa bi imele hidravlične krogle pri pospeševanju vezo? Ponavadi so to kakšne polosovine. Čeprav bi potemtakm morala polosovina neprestano tresti, pa pri meni začne tresti od 90 km/h gor, potem se pa pri 130 km/h umiri (verjetno zaradi vrtilne frekvence). No, še bolj čudno je pa to, da ne trese takoj, ko je avto še "mrzel" ampak po nekaj dobrih prevoženih kilometrih. Skratka, ne trese takoj ko se vsedeš v avto in začneš na gas pritiskati.

LP
          Citroën je avto, za katerega moraš imeti "manuals". Vendar je vožnja pravi užitek.

Comment

Mehanik mi je rekel,da so neke gumice na rokah popokane pa naj najprej to menjam potem pa bomo naprej iskali...ali je možno da zaradi tega trese?

Comment

Working...
            X