Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOVI C5 uradno

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Re: NOVI C5 uradno

je bil kdo na zagrebskem sejmu. Ste ga vidli v zivo.

Kaksen se zdi.

kaj svezih uradnih info glede zacetka prodaje?

LP,
    a

Comment

Jaz sem ga v živo pred dvemi dnevi videl v Luciji pri Portorožu parkiranega ob pločniku s KP tablicami. Res je čudovit.
      sigpic

Comment

Pri Citroenu Slovenija pravijo,da bo predstavitev novih tipov vozil v mesecu juniju,kateri bo sledila prodaja le-teh. Torej-novi C5,Nemo v različici za prevoz oseb in Berlingo, se bodo pri nas začeli prodajati konec julija 2008,dokončna prodajna cena vseh pa še ni znana.
        Last edited by robson; 4th April 2008, 09:01.
        ČLOVEK SE UČI,DOKLER IMA MLADO UČITELJICO!bbb:
        Vsak tretji,ki bo težil na forumu, bo ustreljen.
        Dva sta že težila....!

Comment

Še glede cene...

Na slovenske ceste bo novi C5 v obeh karoserijskih izvedenkah zapeljal za najmanj 21.700 eurov (1,8-litrski bencinski motor in osnovni paket opreme), tourer bo 1000 evrov dražji od limuzine, razlika med vzmetenjema bo približno 500 evrov, v korist klasičnega, jasno.Korporacija Citroen želi v prihodnjem polnem letu prodati 150.000 novih C5, Citroen Slovenija letos 300, prihodnje leto pa 500 vozil.

P.S.
          ( po poročanju najbolj prodajanega slovenskega rumenega časnika danes,naj bi najosnovnejši model novega C5 stal skoraj 38.000 eurou-mislim ,da gre za napako...uff cena ni ravno mačji kašelj,no ja razen, če si iz seznama 100.najbogatejših Slovencev.)
          ČLOVEK SE UČI,DOKLER IMA MLADO UČITELJICO!bbb:
          Vsak tretji,ki bo težil na forumu, bo ustreljen.
          Dva sta že težila....!

Comment

Ko takole prebiram forum, vse več opažam, da ste bolj zadovoljni s starejšimi kot novejšimi Citroeni. Torej se upravičeno porodi vprašanje, iz kakšnih materialov je sestavljen najnovejši Citroen.
            Ker imam občutek, da bo potem kar veliko šinfanja in negodovanja čez ta avto.
            Citroën je avto, za katerega moraš imeti "manuals". Vendar je vožnja pravi užitek.

Comment

V KP se ga da videti...ma je ljep! :)
              Kakor sem slišala, naj bi se pri novi petki še posebej potrudili. Kar se tiče materialov in izdelave. Pa naj bi ga delali v Franciji. Bomo videli.
              LP
              Dream. Dare. Discover.

Comment

S C6 denimo ni težav, tako da se pustimo presenetiti!
                Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

Originally posted by Aki New post replay
                  V KP se ga da videti...ma je ljep! :)
                  Kakor sem slišala, naj bi se pri novi petki še posebej potrudili. Kar se tiče materialov in izdelave. Pa naj bi ga delali v Franciji. Bomo videli.
                  LP
                  Res je.. Jaz sem bral, da naj bi veliko manj izgubljal na vrednosti, kot "stari" C5, kar zame ni ravno dobrodošlo, ker kupujem rabljene avtomobile hahahaha.

Comment

Moj prjatu je pršu iz Pariza čist začaran. Zdej ma C5 zadno verzijo. Je reku, da je avto citroenovski z nemško kvaliteto. Mal trd da je in znotraj je izginila tista citroenova exotika (škoda). Da je pa lep in v realnosti še vedno vidiš citrenove linije - no bomo vidl...
                    LP ->

Bertl - for ever.
                    C5 II 2.0 HDI Excl. break avtomatik (ni več)

Comment

Lep pozdrav,

ker kupujem nov avto (v resnici ga bom kupil čez par mesecev) v Španiji je eden od kandidatov nov C5. V madridu ga že prodajajo. Danes naj bi dobil predračun za 138 KM dizla z navigacijo in brez hidravlike. Če želite lahko jutri napišem ceno. Je pa model S, imajo še Berlina in Berlina S. Sicer ima že S serija vso opremo razen hidravlike in par drobnarij.

Comment

Probaj še v Avstriji, zdaj potekajo predstavitve. V soboto grem na testne vožnje. Kratko poročilo sledi.

Ves Citroenov srednji in višji razred se delata v Franciji.

Comment

Evo dobil sem predračun preden povem ceno naj povem, da kupujem avto pod posebnimi pogoji (brez DDV in DMV) Stvar je taka:

Končna cena za omenjenega C5 je 23.165 € Ta cena me je malo razočarala, ker je avto brez hidravlike in sem pričakoval vsaj 3000 € nižjo ceno.

Za primerjavo lahko navedem ceno za novega passata z navigacijo in obema paketoma, ki se prodajata v Sloveniji: 22350€

Druga primerjava pa je nov Ford Mondeo oprema Ghia z paketom Ghia (ta paket vsebuje senzor za dež, cd strežnik za 6 cd, glasovno upravljanje): 19936€

Na koncu naj napišem, da nisem pristaš nobene znamke posebej, iščem le avtomobil ki bo imel najbolj ugodno razmerje med ceno in ponudbo (kaj dobim za €)

Comment

Brez ha3+ se ne splača kupovat, saj je razlika v ceni le 500 euro !

Comment

Ni nujno, predvidevam da so fedri za naše ceste boljša izbira.
                              Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

Razloži!

Comment

Working...
                                X