Announcement

Collapse
No announcement yet.

C4 break

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odisej
    replied
    Re: C4 break

res je Citroen umakne iz prodajnih polic še Xsaro karavan in potem ne bo imel karavana v ponudbi

Leave a comment:

• Odisej
    replied
    Originally posted by Rogy
    Neuradna slika.

Kaj mislite kako bo izgledal?
    Karavana pri Citroenu ne boš videl....PSA (Peugeot in Citroen)
    P dela karavana (307) in ne dela mini enoprostorca...
    C dela mini enoprostorca (Picasso) in ne dela karavana....

dogovor!
    Tako da vsaj še nekaj let ne bo karavana iz C hiše

Leave a comment:

• Rogy
    replied
    Originally posted by gigo
    V bistvu se strinjam stabo Rogy. En lep karavan je več vreden kot pa kakšen cupe. Ti povem, da v primeru če bo Citroen na tržišče resnično polal karavansko različico C4 bom začel razmišljati o nabavi slednjega. Seveda, če bo tudi cena sprejemljiva. :kdesole::
    Upam pa zelo, da se bo tudi Citroen odločil izdelovat karvansko različico poleg tiste limuzinske in kupejevske, ki je na voljo dandanes. :yinyang:
    Tako se govori gigo! :xpeace:
    Jaz iščem družinski avto (ne še zdaj) in mi itak pride samo karavan v poštev. Pa še moja draga mi je rekla da pride od Citroena(če kupima nov avto) v poštev samo C4 karavan. :zogax:

Vidiš kaj se mi lahko zgodi, če ne bo karavana! :zjkolka:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    V bistvu se strinjam stabo Rogy. En lep karavan je več vreden kot pa kakšen cupe. Ti povem, da v primeru če bo Citroen na tržišče resnično polal karavansko različico C4 bom začel razmišljati o nabavi slednjega. Seveda, če bo tudi cena sprejemljiva. :kdesole::
    Upam pa zelo, da se bo tudi Citroen odločil izdelovat karvansko različico poleg tiste limuzinske in kupejevske, ki je na voljo dandanes. :yinyang:

Leave a comment:

• Rogy
    replied
    ma kaki kabrijo! fun0803:
    Hiter karavana nardit!! Pa da bo lep!:xthup:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ej Dvorjan sej to je samo na fotoshopu zmontirano. Od tega C4 ni nič realnega - mogoče sam školka! Ne skrbi za valarje, če bo citroen res naredu C4 kabrio bojo sigurno namestili oz izdelali posebne valarje za to vozilo. Zdej, al bojo grde al bojo lepe, al bojo velike ali majhne bomo vidli s časom. :bravog:

Leave a comment:

• dvorjan
    replied
    Mah, kar je prevec se s kruhom ni dobro. Za take valarje gor met bi moral montirati krepko vecje zavorne diske, ker zdaj izgleda prav bogo...

Lp,

Dvorjan

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Tak pa ne bi bil slab:zogax:

Mogoče samo zadnji spojler bi za zamenjat :-)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Evo našopanega smo da si lažje predstavljamo!
    Attached Files

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Na sliki zgleda v redu:ukroll:

Verjetno bodo .. (seveda če bodo naredili breaka) kopirali zadek C5-ke break...pomojem...

No upajmo da bo prišla ven tudi ta varianta...

Kaj pa kakšen C4 cabrio? Je kaj takega v planu?

Leave a comment:

• Rogy
    replied
    Zelo neugodno. :xsusif:
    Jaz pa sem komaj čakal na karavana. :xsmash:

Upam da se tvoje besede ne uresničijo. :zogax:

Leave a comment:

• gargamel
    replied
    Prvo takšno informacijo sem zasledil v prejšnjem poletu, ko so imeli katalog avtomobilov. Drugo pa v Metroju od prodajalcev, tako kot sem napisal (baba čula baba kazala):smile:

Leave a comment:

• Rogy
    replied
    Originally posted by gargamel
    Baje C4 Karavana nebo. Naj bi pa bile dve različici novega Picasoja (po zagotovilih prodajalcev v Metroju) enkrat proti koncu naslednjega leta...
    Lepo te prosim ne me strašit! :xsmash:

Kje si to slišal? (Ni mi všeč tisto "Baba čula, baba rekla...";) )

Leave a comment:

• gargamel
    replied
    Baje C4 Karavana nebo. Naj bi pa bile dve različici novega Picasoja (po zagotovilih prodajalcev v Metroju) enkrat proti koncu naslednjega leta...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Do sedah sem bil "karavanar" in mi ni glih vsak podalšek na vozilu bil všeč. Tale na C4 pa morma prizbat, da mi kar gušte dela! :naughty1:

Leave a comment:

Working...
X