Announcement

Collapse
No announcement yet.

TRESENJE

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• TRESENJE

Pozdravljeni
    Stvar je taka. Pred časom sem kupil Citroena C4 picasso 1.6 hdi 110 KM.
    Na začetku vse tako kot je treba, udobna vožnja itd.. uglavnem zadovoljen.
    Potem se je začelo prvo kar je šlo,EGR ventil, draga menjava ni kej ,smo zamenjali.
    Potem mi je pa avto začel tresti pri konstantni vožnji in se pravi od 50 km/h do nekje 80km/h in če imam v 3 ali 4 predstavi od 2000 do 3000 obr/min
    Bil sem ze pri treh mehankarjih pregledano je bilo: polosovine ,gume so nove (centrirane dvakrat), nosilci motora vsi dobri , menjalnik in vstrajnik sta vredu tako da niso poštudirali kaj bi bilo.
    zato se obračam na vas če kdo pozna ali je imel tak primer.
    Tresenje pa izgleda tako kako bi se avto rahlo pozibaval naprej in nazaj.Trenutno sem v avto nalil aditiv za nafto ker mi je eden od mehanikov rekel "da je mogoče kakšna šoba zabita".
    Hvala za kakšen koli odgovor.
    L.P.

Re: TRESENJE

Imaš same "dobre" mehanike. In kaj so ugotovili naslednji?
    Nulla tenaci invia est via!

Comment

Bil sem na uradnem servisu pa nič.
      Tri dni so ga "popravljali" in niso našli nobene napake,tako ko sem ga dobil nazaj sem se odpravu na obalo in na avtocesti mu nisem pustil "dihat" ,je bilo nekaj dni kar malo bolje.
      Bom videl kaj bo in sporočim
      L.P.

Comment

Evo spet jast
        Kar se tiče tresenja nič novega,bil sem na drugem uradnem servisu in so sprva mislili da je visokotlačni senzor.
        Toda ko sem prišel po avto mi je povedal da je visokotlačni senzor dober, ko so priklopili na računalnik jih je opozoril da se mi regeneracija na dpf ne izvaja.
        Naredili so dve prisilne regeneracije in mi naročili naj bom med vožnjo pozoren ,vendar se ni nič spremenilo in če se ne bo spremenilo bodo menjali dpf filter.
        Jast sm pa zdej mal u dvomih, ker sem se pozanimal in če bi bil dpf zabasan avto nebi nikamor šel.
        zato me zanima ,mal sm se sam okol mašina plazu in sem opazil šobo in termostat ali je možno da je kaj od teh dveh reči šlo u franže ali naj probam s sprejom WURTH DPF CLEANER
        Ko sem videl cene dpf-jev me je kr mal zvil ,če ne bo šlo drugače gre vn.
        zato bi prosil za kak vaš mnenje ali nasvet je možen da trese zaradi dpf in njegove regeneracije ali ni to to.
        lep pozdrav

Comment

Working...
        X