Announcement

Collapse
No announcement yet.

Citroen C4 Picasso 1.6 HDi - pokanje pri desnem kolesu v desnem ovinku

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Citroen C4 Picasso 1.6 HDi - pokanje pri desnem kolesu v desnem ovinku

Hej,

še ena težava s Picassotom. Ali je kdo od vas pri ostrem zavijanju v desno (pri nizki hitrosti, npr. med 20 in 30 km/h) tudi opazil oz. slišal neko pokanje v območju desnega sprednjega kolesa? Rahlo poči 2-3 krat, potem neha. Pri zavijanju v levo se to ne dogaja.

Kakšne ideje/predlogi?

Hvala,
    Bostjan

Re: Citroen C4 Picasso 1.6 HDi - pokanje pri desnem kolesu v desnem ovinku

Originally posted by Bostjan New post replay
    Hej,

še ena težava s Picassotom. Ali je kdo od vas pri ostrem zavijanju v desno (pri nizki hitrosti, npr. med 20 in 30 km/h) tudi opazil oz. slišal neko pokanje v območju desnega sprednjega kolesa? Rahlo poči 2-3 krat, potem neha. Pri zavijanju v levo se to ne dogaja.

Kakšne ideje/predlogi?

Hvala,
    Bostjan
    Pozabil pripisat: avto je star leto in pol in ima 28.000 km. Kupljen nov.

Comment

Ko sem še imel Xsaro Picasso, sem imel podoben problem. Pri zavijanju, ne spominjam se točno, v katero smer, vem pa, da le če je bila ena, mi je prav tako počilo (vendar le enkrat in ne večkrat). Problem so rešili na citroenovem servisu Novak v Ljubljani - zvita je bila povezava oz. nekakšno uho, ki je povezovalo kolesi. Pred tem sem menjal ležaj amortizerja, pa ni pomagalo, tudi stabilizatorja sta bila menjana. Kakor koli že, po popravilu povezave teh problemov ni bilo več, cena popravila pa je bila tudi zanemarljiva. Če sem prav prebral, imaš praktično nov avto, tako, da lahko zadevo rešiš v garanciji?

LP

Jure

Comment

Hej, hvala za odgovor. Ja, avto je relativno nov, bom ga peljal na servis pa da sporihtajo v sklopu garancije.

Lep pozdrav,
        Bostjan

Comment

Moj c4gp je star 5 mesecev in tudi poka na desni strani spredaj.To se dogaja pri zavijanju ali pa vožnji po neravninah.
          Mi gre že na jetra.

Comment

Pa si hodil kaj na servis?

Comment

Ne še bo pa treba.

Comment

Working...
              X