Announcement

Collapse
No announcement yet.

PROBLEM ROČNA CITROEN PICASSO C4

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PROBLEM ROČNA CITROEN PICASSO C4

DOBER DAN

PRED PARIMI DNEVI SEM KUPIL C 4 PICASSO SE PELJAL DOMOV IZ MURSKE SOBOTE V KROŽNEM PROMETU PRI NORMALNEM SPELJEVANJU MI AVTO ODVZAME GAS IN SPET DODA NATO PO ZACUDENJU ODPELJEM DOMOV V MARIBOR KO AVTO PARKIRAM GREM SPAT IN DRUGO JUTRO SE ODLOCIM DA POKLICEM SERVIS DA GA DAM NA TEST CEPRAV NI NA RACUNALNIKU DOBENEGA FELERA IN KAJ SE POL ZGODI HOCEM SE PELAT NA SERVIS AVRO NE VZGE VEČ KLICEM V MURSKO IN RECEM KAJ BI BILO TO PRODAJALEC MI RECE IZ RENO SERVISA DA JE VERJETNO AKUMOLATOR JA NAJ GA KUPIM NOVEGA SAJ JE AVTO 2007 NAKAR SE ODLOCIM DA JAZ NEBOM TEGA DELAL POKLICEM VLECNO SLUZBO IN AVTO ODPELJEJO NA SERVIS IN TAM SE ZACNE PREGLED NA KAR V KONEKTORJU ZA SERVO NEVEM RACUNALNIKA ALI NEKAJ PODOBNEGA SPODAJ PRI KOLESU NA SPREDNJI LEVI STRANI NAJDEJO VODO TO OSUSIJO NA STROSKE RENO SERVISA IN SE ZAMENJAJO ZAVORNE PLOSCICE KER SO VIDELI DA SO NA 100 PROCENTOV OBRABLJENE IN ZADNJE NA 90 PROCENTOV , IN JAZ SE ODLOCIM DA SE NAREDIJO REDNI SERVIS PRI 60.000 KO JE VSE GOTOVO MI SPOROCIJO AVTO GRE IN DA NI DOBENIH TEZAV VENDAR JE BIL SE PROBLEM Z BRISALCI IN JAZ KLICEM V MURSKO SOBOTO KAJ JE TO PA PRAVIJO JA SIPA JE BILA MENJANA IN DA VERJETNO KAJ OD TEGA HMMMMM GROZA OKI MAM VSAJ NOVO SIPO NO POTEM ONI IZ CITROENA CITY UGOTOVIJO DA SPLOH NISO SENZORA NAZAJ PRIKLOPLI HMMMM OKI NAROCIM STRICU NAJ GRE PO AVTO SAJ SEM JAZ NAMREC V ISLANDIJI IN NAJ GA VOZI JA ZELO NERODNA ZADEVA RES SE JE PELAL IZ SERVISA DOMOV 4 KM PA POTEM OD DOMA JE HOTEL ITI V TRGOVINO AMPAK NI PRISEL PRIZGALA SE MU JE LUC ZA ROCNO ZAVORO IN AVTO JE VGASNO PA ME POKLICE IN POVE NO SEDAJ BO AVTO SEL V MURSKO SOBOTO NA CITROENOV SERVIS SAJ NE ZAUPAJO MARIBORSKIM TE SO ZE TAM PRAVI STROKOVNJAKI AL KAJ IN KAJ SE BO ZAJ ZGODILO ALI KDO VE KAKA NAPAKA JE TO ....

ALI KDO VE KAKE MAM PRAVICE KO KUPIM AVTO V TRGOVINI RENOULT KER SO GA VZELI V CENO...

ALI LAHKO DAM AVTO NAZAJ AMPAK AVTO JE BIL VZET NA LIZING IN KAKE MAM SPLOH PRAVICE AVTO SE JE VOZO 1 URO IZ MURSKE SOBOTE SAJ NI MEL VINJETE IN DANES STRIC POL URE POL PA JAZ NEVEM NO NAJRAJE BI GA DAL NAZAJ ....

HVALA VSEM ZA ODGOVOR

Re: PROBLEM ROČNA CITROEN PICASSO C4

tale avto je bil poplavljen...zato so pa same težave...jaz bi ga vrnil.

Comment

Originally posted by midi New post replay
      tale avto je bil poplavljen...zato so pa same težave...jaz bi ga vrnil.
      kako veste da je bil poplavljen tudi jaz sem njemu to rekel pa je rekel da ni bil ki pa pri nas ni bilo dobenih poplav hallo pa ja vem da je bil naliv julija pa saj ni panike samo priznaj to pa nocejo pravijo da je kar uredu vse no sedaj sem ga dobil iz servisa kao samo malo so kontakte sčohali pa osusili pa je to to hehehe ja bomo vidli kaj se pa tice lizinga pa nisem mogel pogodbe odpovedat ker je bil rok samo 3 dni ker sem neki posebni papir podpisal med goro papirjev da je sel lising hitreje skozi heh pa napaka ko ne beremo kaj podpisujemo eh upam da bo niam vec pojma pa se doma me ni jaja je reko da je bil naliv in da je verjetno pac prisla ki voda noter ker je avto stal 2 tedna in da bi ce bi se kdo vozil se to posusilo pa ne me basat saj pa sem jaz tudi mehanik pa nekak vem da se ti konektorji ne grejejo tako mocno da bi se posusili plus tega je to pod plastiko sprednjega kolesa halo kaki naliv je te bil hmmm maja pol pa mi je ponudil da ko pridem domov se lahko zmenima za novega megana ker mi je vsec heh ja zaj naj 2 mesca lising placujem plus servis sem naredil pol pa mi ga bojo odkupli po smesni ceni da bom se doplacilo mel pol pa te bi se enkrat novi lising pa stroski lizinga pa polog pa nevem kaj se vse glejte to se ti lahko zmesa hoces noces . bolse bi blo da bi mi prejsni lasnik rekel naj mu posodim 12000 eur bi ga bolj razumel hehe no pa lep pozdrav damjan

Comment

Pa dobro, pyzda, dejte se vsaj malo potrudit in pisat tako, da vas bo kdo razumel. Banda nepismena. Pa kdo se bo z vami ukvarjal??? Upam da ti vse crkne!
        Nič ne more biti tako zjebano, da se ne bi dalo popravit. Razen Citroena!

Comment

Originally posted by jolbe New post replay
          Pa dobro, pyzda, dejte se vsaj malo potrudit in pisat tako, da vas bo kdo razumel. Banda nepismena. Pa kdo se bo z vami ukvarjal??? Upam da ti vse crkne!
          HMMM ne razumem zakaj se razburjas pa upam da mi nič več ne crkne hehe lahko pa se tebi to zgodi kaj drugim želiš lp

Comment

Working...
          X