Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi C4 na cesti in forumu

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Novi C4 na cesti in forumu

Sedaj se moram pa tudi jaz malo pohvaliti. Od petka je na cesti moj novi C4 VTS. No ni namreč čist nov, saj je letnik 7/2007 ampak jaz ga gledam in vozim kot, da je čisto nov. Po 7-tih letih sem se vrnil na tisto kar sem imel najraje. Namreč tiste nekaj športnosti katere premore Citroen. 7 let nazaj sem vozil Zx 2.0i 16v danes pa vozim C4 2.0i 16v VTS. Bolj zadovoljen nebi mogel biti. Jaz sem po dveh dneh vožnje naravnost navdušen. Pred njem sem imel C5 2.2hdi in sem bil v letu dni kar sem ga vozil naravnost nesrečen. Ne, da bi bilo z avtom karkoli narobe saj je bil odličen, ampak mi nikakor ni bil pisan na kožo. Še veliko bom moral "študirati" vožnjo v C4 ampak po prvih dveh dneh lahko rečem, da je volan zelo direkten, nagibanja praktično ni, motor se veselo zavrti nad 7k vrt. Čeprav imaš občutek, da obrati v določenem območju ne naraščajo hitro, ko pogledaš števec ugotoviš, da hitrost pa. Za res hitro vožnjo ga je seveda potrebno nenehno poganjati v visoke vrtljaje kar se seveda pozna na porabi ampak pač ni dizel. Moti me edino, da ni 6. prestave saj bi na avtocesti prišla še kako prav, znižala bi hrup in seveda porabo. Ampak vsega pa ne moremo imeti. V kratkem sledijo tudi slike.

LP Vlado
Working...
X