Announcement

Collapse
No announcement yet.

CD izmenjevalec

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• CD izmenjevalec

Spet imam eno mogoce bolj eksoticno vprasanje. In sicer o tem ,da bi si dodatno vgradil naslon za roke ze dolgo razmisljam. O tem je tudi ena od mojih tem na forumu. Razmisljam pa (glede na to, da nimam mp3 radia), da bi si vgradil v avto CD izmenjevalec in tako resim obenem problem z naslonom in omejitve minutaze glasbe na 80min, ki me pac moti. Moznost da bi imel izmenjevalec v prtljazniku pa zal odpade.
    Ali ima kdo ze vgrajen ta izmenjevalec oz. ga je vgradil dodatno sam oz. na pooblascenem servisu?
    Ste ga kupili - pri Blaupunktu (kot je originalni) ali kje drugje in kako ste resili potem problem z montazo, ker nisem ravno strokovnjak, da bi vgrajeval te stvari sam.
    Btw cena originalnega bi se naj vrtela tam slabih 400EUR.
    Cakam mnenja...
    Hvala!

Re: CD izmenjevalec

http://www.c4atreros.es/foro/viewtop...2624536254092f

Sam espanjol morš znt pa si zmagu!

Comment

Gargamel hvala, ampak ne bi jaz to sam neki delal. In tudi španščina mi je španska vas. Sem pa vsaj videl da se zadeva očitno da dodatno vgraditi.

Comment

Dobil izračun skupaj z delom ki znese tam okoli 640EUR! Ali ve kdo za kakšno bolj ekonomično varianto???
        Hvala!!!

Comment

Hja, sam sem precej brskal po netu za rešitev pomakljivosti originalnega radia (mp3 player, CD izmenjevalec, ipod, itrip...). Moj zaključek je, da če želiš uporabljati obvolanske komande kupi blaupunktov radio: http://www.blaupunkt.com/de/7645805310_main.asp

tale stane 333 EUR pri: http://www.radiovili.si/cenik/blaupu...nkt_inside.htm

Lahko se prilagaja barva tipk in zaslona.

Če boš vgrajeval blaupunktov CD changer, ki stane 270 EUR moraš tej ceni preračunati še: konektor za original avto radio cca 75 EUR, okvir za CD changer in delo.

Comment

Gargamel hvala. Si zasluzis ! Danes sem bil na enem od citroen servisu in sem dobil informacijo, da v C4 se baje sploh ne da naknadno vgraditi voznikovega naslona za roke. Na vprasanje zakaj pa niso znali odgovoriti! In ce hocem imeti originalni cd changer je predpogoj seveda naslon...pa smo tam, tako zdaj ne vem en servis rece tako en drugace.

Sem pa razmisljal,da bi kupil
            a. kupil mp3 radio, ampak je cena originalnega tako visoka, da lahko kar pozabijo. Tistega, za katerega si mi dal link (thx again) je sicer spica in vse in pravis,da bodo delale tudi obvolanske funkcije, ampak izgubim tipko black panel, in kako je z prikazovanjem postaj na enem od zaslonom. In to tudi pomeni, da bi moral prodati cd radio,ki ga imam zdaj. Res,da ni spica in to, ampak je iste barve kot plastika okoli in se nekako zlije z ostalim.

b. kupit cd changer. Nekako sem se vedno najbolj navdusen za to varianto, ce me ne bo kdo na preprical drugace. Za kabel so mi povedali da ga bom moral dokupiti ze pri varianti, ko sem hotel se imeti changer v naslonu, tako da ta dodatni strosek se nekak sprejmem. Potem se samo se pojavi samo problem kam ga dati, ker prtljaznik odpade.Predal pred sovoznikom mogoce? Ali pa ce kupim neoriginalni naslon za roke in vanj vgradim changer. Moznosti in variant je vec.

Brain storming se nadaljuje...

Comment

Kaj pa ipod preko kabla (kupiš ga pri peugeotu če ga pri citroenu nimajo), ki ga priključiš na aux port (citroen ti ga more odpret) od avtoradia?

Comment

Na to temo ipod so se ze enkrat dajali:

http://www.citroenbilten.com/forum/s...highlight=ipod

A mogoce kdo ve koliko pride originalni mp3...meni se zdi cena 800eur mal visoka, pa cetudi je "original".

Comment

Povem iz izkusenj, avtoradia ne menjujte, ker vas bo v primeru tezav drago stal !!
                  Pustite original, ce pa ze morate menjati zahtevajte vgradnjo na citroenovem servisu. Tako boste vsaj malo zasciteni

Comment

Citroen kot dodatno opremo prodaja Blaupunktove in Pioneerjeve avtoradije (katalog dodatne opreme).

Comment

Mal sem premisljeval in se odlocil, da si nabavim en apllov i-Pod ter kupim se vmesnik (mislim, da so cene tam za okoli 170eur). Sedaj me samo zanima,ce je kdo ze to naredil v svojem C4t.j. priklopil originalni cd radio na i-Pod???

Comment

Working...
                      X