Announcement

Collapse
No announcement yet.

garmin

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• garmin

Ojla

Glede na to , da se je dalo dobiti ob nakupu C4 tudi garmin navigacijo , me zanima , kako se stvar obnese
    Verjetno si bom privoščil nekaj takšnega oz. garmin 350

Ajde nasveti izkušnje !!?

Re: garmin

Ravno 100% se ne moreš nanj zanesti, je pa pripraven, predvsem za dostave. Meni je všeč. Slovenija je solidno pokrita. lp

Comment

Originally posted by tomaz555 New post replay
      Ravno 100% se ne moreš nanj zanesti, je pa pripraven, predvsem za dostave. Meni je všeč. Slovenija je solidno pokrita. lp
      ???
      Kako se ne moreš zanesti?? Ok, če ti crkne si mrzel, drugače je pa 1A zadeva.

Comment

A te ni še nikoli nategnil? V petek me je peljal v Trbovljah s sosednjo dolino, ker ni številk, takrat pa pelje na 1.Ta pa je bila na hribu, na katerega je dostop iz sosednje doline. Žal še ni povsod hišnih številk. lp

Comment

Originally posted by tomaz555 New post replay
          A te ni še nikoli nategnil? V petek me je peljal v Trbovljah s sosednjo dolino, ker ni številk, takrat pa pelje na 1.Ta pa je bila na hribu, na katerega je dostop iz sosednje doline. Žal še ni povsod hišnih številk. lp
          Ok...hišnih številk "podeželja" ni veliko na mapi....tako da si v takem primeru lepo v mapsource narediš routo potem pa gas....
          Da bi se pa Garmin zmotil, pa ne bi na pravi cilj peljal se mi pa še ni zgodilo...tujina je pa še boljša.

Comment

Tudi meni se še ni zgodilo, da bi se zmotil. Sem zelo zadovoljen.

Comment

Kateri model pa imate jaz bom verjetno kupil (99,9%) 350-ko.

Comment

Uporabljam Garmin Nuvi660. Zelo zadovoljen. Prednaložena karta evrope in dodatno AdriaRoute in zadeva funkcionira kot mora.

Comment

Originally posted by 4momo New post replay
                  Kateri model pa imate jaz bom verjetno kupil (99,9%) 350-ko.
                  Imel sem 350 in sem jo prodal, ker bom z novim C3 dobil 360T
                  Zelo zadovoljen s 350ko

Comment

Imam zadnjo verzijo Adria Route (1.60) na Garminu Nüvi 350 pa me je v Bosni 3x hotel čez polje poslat. Cesto je risal kar po reki Bosni, parkrat se mu je zmešalo.. Samo vzamem v zakup. V Sloveniji se še ni zmotil. Konec koncev pa Adria Route tako ni Garmin proprietary zadeva, ampak je samo City Navigator (trenutno v.9). :D

Comment

AR se obnese tako:
                      SLO - super
                      HR - dobro
                      BIH - še kar

EU - super

Comment

Ja jaz ga vglavnem uporabljam po Evropi in Sloveniji ter tu in tam Hrvaška in je super. V Bosni še nisem sprobal.

Comment

V Bosni sigurno ni še kar, je bolj še kar zanič. Pokrita sta le MOSTAR in Sarajevo, pa še to ne po hišnih številkah. Bolj kot ne ves čas preračunava. Vasi in krajev na karti ni, v mestih ni parkirišč in še in še. Saj ne rečem, da je igrača uporabna, vendar pa ne vem kje se vozite tisti, ki mu 100% zaupate. Mogoče v službo in domov. Meni tudi v Sloveniji na sredini tavnika najde hišo (ki jo tam ni nikoli bilo)in zavijamo tam, kjer je le ena cesta. lp

Comment

Evo pa ga imam garmin 350
                            Preiskusil sem ga v Italiji . Deluje odlično .........
                            Glede na to , da sem iskal neko vas , kjer smo dobili prenočišče , in vam povem , da jo nebi našel niti pod razno !! Domačin nam je dal (ko smo prišli) vizitko s svojo tel. številko , češ da so se do zdaj še vsi zgubili . Neka druščina iz Kopra , ki je tam že bila (oni so organizirali prenočišče) je zamujala skoraj dve uri .... so se pač zgubili Garmin me je pripeljal skoraj do vrat ... trdil je da so oni na levi , hiša pa je bila na desni strani .
                            Hišo sem videl prej samo po internetu in po sliki si imel občutek , da je vse skupaj nekje na ravnini . Jok brate bilo je na kolovozni cesti za bencinsko črpalko. Hiša je bila v malem strnjenem naselju , kot nekakšne vrstne hiše .
                            Tudi ponoči ko smo se vračali s potepa nebi brez garmina našel naselja. Ko si prišel iz avtoceste si imel še 50 ovinkov v levo in desno , križišča železnice itd. vsega skupaj še 30km kot ada se voziš nekje na kozjanskem

V glavnem zelo zadovoljen ........... res pa je da te včasih hoče peljati po kakšnih kolovozih (čeprav nastaviš izogibanja takšnih cest!) hitro preračuna novo pot in te dostavi do vrat , kar je bistvo vsega .

Hvala vsem za pomoč

Comment

A se da to tudi na kolo montirat?
                              2 krat Xsara Picasso:tosem:

Comment

Working...
                              X