Announcement

Collapse
No announcement yet.

zadnji sedez

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• zadnji sedez

Zdravo, najprej lep pozdrav vsem forumovcem sem namreč nov lastnik citroen C4 1.6 HDI - 90 KM - coupe za enkrat sem zelo zadovoljen sicer se kupil 8 mesecev starega in ima ze 15000 km vendar je teh 14 dni ko ga imam zelo zelo OK edina stavr ki me moti je ko zelim prednji sedez naprej dat pa moram mocno ma res mocno potegniti rocko da gre naprej je to normalno???

prej se mimel toyoto yaris ker sem full na cesti in delam res dost km sem se odlocil za nekaj vecjega za enkrat pa same pohvale 1A avto!!!!

LP

Re: zadnji sedez

pa se ena stvar... ko poslusam radio pri ne vzganem avtombilu mi po dolocenem casu preklopi na economy mode in avtomatsko izklopi vso elektriko v avtu je to mogoce izklopiti?

kaj pa zaslon za radio ponoci je namrec cist zatemnjen je kaka opcija da se tudi to osvetli?

se opravicujem za mogoce za nekoga neumna vprasanja a si nisem se podrobno prebral vseh navodil in sele dobro spoznavam avto.

LP

Comment

1. Ne, (to je tudi men šlo na živce) ker ta postopek špara akumulator
      2. da s tipko ki ima krogec pregrajen na polovico (nahaja se pod displayem), je pa res da se ne spomnim več kar je od moje C4 preteklo že dve leti.

Branje navodil je zelo zanimivo in dolgočasno branje.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      prodam Visa MP, naredil AX-emobil, uzivam v C5 III

Comment

Kar se tiče osvetlitve radia ... če imaš luči nastavljene na AUTO (ročka levo oz. smernik gor-dol je nastavljen v ta položaj, luči se takrat avtomatsko vklopijo pri vžigu motorja) so tudi tipke na radiju osvetljene ves čas - to je po moje to kar želiš.

Heavy metal still rules !!!!! Go Irons !!!

Comment

Najbolje, da se zapelješ v kak citroenov salon, pa tam pogledaš kako je s trdoto ročke.

Comment

Working...
          X