Announcement

Collapse
No announcement yet.

C4 Picasso (9.3.2007)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• C4 Picasso (9.3.2007)

Danes sem si lepotca ogledal še v salonu v živo. Lepši mi je kot Grand C4 Picasso. Cena bo cca 700EUR nižja od velikega brata....skratka ne bo jih veliko na cesti.....

Re: C4 Picasso (9.3.2007)

Se bodo pa še toliko bolj prodajali ta stari, ki bodo sedaj še bolj ohranjali na vrednosti.

Lp Čojko
    sigpic

Comment

Eden svetlo moder z Merlakovo reklamo je že parkiran ob glavni cesti na Vrhniki.
      LP

Comment

Jaz sm ga vozu....
        Osebno bi najraje odtrgal napis C4 dol ....
        Avto je namreč fantastičen in je Citroen saj je mehak, vodljiv z veliko prostora... motijo me le elektro ročna (kar ni nič novega --- večji brat) in sedenje voznika katerega se moraš navaditi (pozicija voznika je med limuzinami in enoprostorci)
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        prodam Visa MP, naredil AX-emobil, uzivam v C5 III

Comment

Originally posted by Čojko New post replay
          Se bodo pa še toliko bolj prodajali ta stari, ki bodo sedaj še bolj ohranjali na vrednosti.

Lp Čojko
          Baje gre pri xsari picasso oprema Exclusive v pokoj, ravno zaradi tega ker je prišel sedaj še C4 Picasso. Tako, da se bo sedaj stari PIC prodajal le z opremo Elegance plus in pa 1.6 motorji.

Comment

Pred dobro uro sem vozil novega C4 Picasso-ja. Navdušen. Morem naštudirat kako priti do denarja????
            1 leto prehitro sem menjaval avto!

Comment

Pomoje se je tukaj pametno vprašati ali se sploh splača nakup C4 picaso, ker je grand c4 picasso le malenkost dražji. Dobiš pa več prostora. Registracija pa spet ni tako visoka oz. višja.

Comment

Ja zdaj odvisno ali rabiš več prostora ali ne. Je pa meni osebno 5 sedežni veliko lepši.

Comment

jaz nebi Granda poleg tega tamalega niti za brdo karamela!

bi jim pa kaka malo zmernješa cenovna politika prav prišla! j*bi ga, drag je! če bi s kako bolj plešasto verzijo začeli z 17.5k al pa 18k evrov, bi bil feeling čist drugačen! itak se bodo slej ko prej zaredale akcije a'la "samo ta mesec vam podarimo 2.500 eur" in mislim, da ga take stvari bolj razvrednotijo, kot pa v štartu razumneje postavljena cena.... recimo, Scenic se začne pri 17.5k evrov in neha pri 25k evrov... pa še cenovna lukna med Xsaro Picasso ne bi bla tak gromozanska!

Comment

Prav zdajle sem skozi okno pisarne videl enega spet modrega C4 picassoja, ki je parkiral, vendar je že oddrvel naprej.
                    LP

Comment

Originally posted by drugmirko New post replay
                      jaz nebi Granda poleg tega tamalega niti za brdo karamela!

bi jim pa kaka malo zmernješa cenovna politika prav prišla! j*bi ga, drag je! če bi s kako bolj plešasto verzijo začeli z 17.5k al pa 18k evrov, bi bil feeling čist drugačen! itak se bodo slej ko prej zaredale akcije a'la "samo ta mesec vam podarimo 2.500 eur" in mislim, da ga take stvari bolj razvrednotijo, kot pa v štartu razumneje postavljena cena.... recimo, Scenic se začne pri 17.5k evrov in neha pri 25k evrov... pa še cenovna lukna med Xsaro Picasso ne bi bla tak gromozanska!
                      Popolnoma se strinjam!

Comment

Pa sej to je standard fora Citroena.Dva mesca, pol pa 5.500 € škonta. Me prou malo gane ali je štartna nižja ali je to dodatni škonto samo da pridem do njega:-) Skratka še en fantastičen podvig Citroena, pa lih ko je XM za v penzijo:-)
                        Pa štartna cena kozolca je bila 19k € in je po dveh mesecih začela elegantno padat. Razlika med njim in Picassojem pa kot bombnik in Concord.
                        Citroen su svetska kola, kad jih vozi prava lola

Comment

Hja sam se kasko zavarovanje še vedno obračuna na polno ceno avtomobila.

Comment

Working...
                          X