Announcement

Collapse
No announcement yet.

Naslon za roke

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Naslon za roke

Imam C4 in začel sem se zanimati, da bi si v avto dodatno vgradil naslon za roke glede na to, da delam dnevno kar dolge vožnje. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem. Koliko je res praktičen (uporaben) in koliko samo videzno izboljša notranjost avomobila.
    Drugi problem je kje to nabaviti.
    Ena možnost je seveda na samem Citroen servisu (cca. 145EUR).
    Druga varianta je nakup "neoriginalnega" dela proizvajalca Armster in sicer ga je možno dobiti na enaa za 83EUR:
    http://www.enaa.com/oddelki/mojAvto/...%5Fid=MA507007

Uradna stran proizvajalca
    http://www.armster.info/

Vsi, ki imate s tem kakršne koli izkušnje so vaša mnenja več kot dobrodošla.

Hvala!

Re: Naslon za roke

zdravo jaz tudi bi si rad to zrihtal sicer original kot sem klical na servis pride tam okrog 130 € je to sploh mogoce ali so mi spet kr neki rekli???

drugace je pa ta na ena-a res najugdnejsi

moram pa se v italiji po servisih preverit ce imajo kaj na zalogi in pa ceno

LP

Comment

Na servisu so ti rekli po mojem kar prav,ker so tudi meni omenjali tam 140EUR.
      Jaz bi rad preveril kako bo ta "neoriginalen" del pasal v avto oz.kaksna bo kaj razlika. RDO je namreč zastopniki za to kar prodajajo na ena-a in sicer imajo kar nekaj trgovin: Ljubljana, Maribor in Brežice.
      Če bo preveč izstopalo bom tudi jaz segel po originalu.

Javi, če boš dobil kakšno ugodno ceno v Italiji.

Comment

v italiji na nepooblascenih trgovinah imajo samo univerzalne naslone za roko kar ne prde v postev....

na servisu se nisem bil....

pri nas pa je cena 154 € brez davka....
        a je zlato to naslonajlo se sprasujem???

a ima kdo tistega iz ena-a.com?? je ok? msilim ali so mere prave?

LP

Comment

Ja,res ne vem od kod jim taksne cene!
          Tudi mene zelo zanima,ce je kdo ze vgrajeval neoriginalnega (od firme armster), ki ga ponujajo na ena-a???

Comment

Working...
          X